Sleduj nás

Diego Kotlár má na kontě další pouliční bitku. Šel jsem ho zabít, říká kontroverzní bojovník. Zpovídal se na policii

Diego Kotlár má na kontě další pouliční bitku. Šel jsem ho zabít, říká kontroverzní bojovník. Zpovídal se na policiiFOTO: Clash of the Stars

Diego Kotlár dal opět jednou volný průchod svému násilnickému já a rozpoutal pouliční rvačku.


Prý už z těchto dětinskostí vyrostl, teď se jedné však opět neubránil. Diego má kvůli svému kontroverznímu chování a vystupování celou řadu kritiků a jeden takový na něj začal točit videa. Tento člověk si říká „Král Montáže“ a utahoval si jak z Kotlára samotného, tak zejména jeho výroků, nad nimiž zůstával rozum jenom stát.

Za ty dlouhé měsíce si Diego ještě nezvykl na roli superpadoucha a kritiku velice špatně nese. A když na něj tedy Král Montáže začal točit videa, tak to nevydržel a začal mu vyhrožovat. Některé ty výhrůžky skutečně byly v mezích zákona, ale rozhodně s nimi neuspěl, ba naopak. Šumperský Terminátor druhou stranu svými výbuchy vzteku jen inspiroval k tomu, aby pokračovala v natáčení. Vše pokračovalo až do doby, kdy si Diego řekl dost a za svým rivalem vyrazil osobně do Brna. A jaký byl výsledek...?

Venkovní bitka, přivolaná policie a pokuta

„Přijel jsem do Brna za tím Králem Montáže a chtěl jsem si to s ním rozumně vysvětlit. Zajímalo mě, proč to dělá, proč na mě točí videa,“ dal se Diego do vysvětlování.

„On mi ale začal nadávat, říkal o mně, že jsem rasista apod. Tak jsme se slovně chytli a pak nějak po mně vystartoval a dal mi přes ucho. A jak mi dal přes ucho, tak jsem ho zabil. Roztrhal jsem na něm tričko, roztrhal jsem na něm kalhoty, prostě všechno. Popadly mě takové nervy, že jsem ho fakt zabil,“ popisoval Kotlár celý spor ve videu, jež sdílel na své sociální sítě.


„Může si za to sám. Natočil na mě video, kde říkal, že Benda udělal dobře, že mě zbil. Pak o mně prohlásil, že já jsem rasista,“ vyjasňoval Diego s ohledem na to, co jej vytočilo do naprosté nepříčetnosti.

Bez trestu však úplně nevyšel. „Za tu rvačku jsem zaplatil pokutu. A pokud to bude eskalovat, tak bych chtěl požádat organizaci Clash of the Stars, jestli by nám umožnila oficiální souboj v kleci pod normálními pravidly. Už nechci lítat po policajtech nebo po soudech. Pokud v tom máme pokračovat, tak v Clashi. To, jak jsem ho zbil na ulici, to ještě nic není, jak bych ho zbil v kleci,“ prohlásil Diego.


Další články