Sleduj nás

Děsivé odhalení! Masvidal poukázal na nekalosti v UFC. Jak je to s návratem Nicka Diaze?

Děsivé odhalení! Masvidal poukázal na nekalosti v UFC. Jak je to s návratem Nicka Diaze?

Velmi zajímavé prohlášení vydal v rozhovoru pro stanici ESPN současný držitel pásu BMF Jorge Masvidal. Ten odhalil, že mluvil s manažerem Nicka Diaze, který mu řekl úplně jinou verzi příběhu, než jakou slýchával od UFC.

Abychom se dostali do obrazu, je třeba si hned na úvod připomenout, že Nick Diaz už dobré tři měsíce slibuje, že se brzy vrátí zpátky. Začátkem ledna k němu Dana White dokonce poslal své zástupce, aby s ním vyjednali podmínky smlouvy, ale jaký byl výsledek tohoto jednání, to jsme se už nikdy nedozvěděli. Šéf UFC však před pár dny najednou prohlásil: „Nevěřím, že se ještě někdy Nick vrátí, už dávno tu vášeň ztratil.“ Proč ovšem ta náhlá změna názoru, když ještě před Vánoci starší z bratrů Diazů rozdával lístky na svůj comeback? 

„Z čisté náhody a se štěstím jsem měl tu možnost mluvit s manažerem Nicka Diaze. A povím vám, že to byl opravdu zajímavý rozhovor, protože jsem v něm slyšel hodně věcí úplně jinak, než jak mi je podalo UFC,“ uvedl v interview u Ariela Helwaniho na stanici ESPN Masvidal.


„Jakmile jsem slyšel tuto část příběhu, najednou mi to všechno začalo dávat smysl. UFC nám říká spoustu šíleností, ale pravda může být nakonec úplně jinde,“ podotýkal Masvidal, jenž zároveň upozornil, že podrobnosti této konverzace nemohou být odhaleny. Alespoň ne nyní.


Kde je tedy zakopaný pes? Je zde nějaká šance, že se Nick nebo Nate Diaz vrátí? Dana White byl stále poměrně nedávno v tomto ohledu velmi skeptický a řekl, že minimálně u Nicka je jakýkoliv kontakt s bojovou scénou dosti nepravděpodobný. Zdali se v nitru klece objeví alespoň jeho mladší bratr Nate, na to nedokázal dát odpověď, což bylo o to více zarážející.

Na co se tedy v dohledné době máme připravit? Podle všeho to vypadá, že se Jorge Masvidal začíná soustředit na titulovou bitvu s Kamaru Usmanem. Ve hře byl (a stále je) i zápas s Conorem McGregorem, v jehož situaci je nejlepší chvíli počkat, jestli se jeden z dvojice Khabib - Ferguson nezraní, aby případně mohl zaskočit a zápasit o titul lehké váhy. Co se ovšem týká obou Diazů, tam si na jakýkoliv další scénář budeme muset chvíli počkat. Čas jistě všechno odhalí.


Další články