Sleduj nás

Derrick Lewis opět prohrál a chce odejít do důchodu. White má však jiný názor

Derrick Lewis opět prohrál a chce odejít do důchodu. White má však jiný názor FOTO: UFC

Kdyby měl Black Beast držet svoje slovo, tak nyní pověsí rukavice na hřebík, což avizoval krátce před duelem. Dana White je však jiného názoru.

Rekordman Derrick Lewis není poslední zápasy ve své kůži, což potvrdil i jeho duel se Sergeyem Spivacem, jemuž podlehl v prvním kole na submisi.

„Rád bych se konečně zbavil té pachuti prohry a zapsal si na konto nějaké vítězství… Nezáleží mi na tom, jaký soupeř přede mnou stojí ani jaký je jeho bojový styl. Jediné, co mě zajímá, je výhra na KO. Tak jako vždy… A když to nepůjde, tak na to prostě už nemám a bude to signálem, abych to zabalil,“ svěřil se Derrick Lewis na předzápasové tiskové konferenci.


„Příští zápas rozhodne. Musím se vrátit na vítěznou vlnu a dokázat si, že na to ještě mám,“ potvrdil Lewis, který 7. února oslaví 38. narozeniny a na kontě momentálně má tři prohry z poslední čtyř zápasů.

Žádné takové, zůstaneš!

Black Beast v sobě už očividně nenachází ten oheň, ale minimálně Dana White nad ním hůl ještě lámat nehodlá. Derricka si za své dlouhé působení v UFC velmi oblíbil, a i navzdory posledním výsledkovým nezdarům ho nikam pouštět nehodlá.


„Poslouchejte, chovám pro toho borce velký respekt. Mám ho rád, i když byl teď o víkendu svým soupeřem zničen. Co se týče jeho budoucnosti, udělám vše, aby s námi zůstal. Nedovolím mu, aby odešel nebo aby to zalomil. Dokud to tu povedu, tak Lewis zůstane,“ sdělil Dana White novinářům.

Šéf UFC tedy patrně povede s Lewisem nějaký soukromý rozhovor, ve kterém se ho pokusí přesvědčit, aby to s touto bojovou hrou ještě nevzdával. Však jde také o knokautového umělce, který v rámci těžké váhy MMA drží rekord v počtu ukončení na KO.

A co bude se Spivacem?

„Vyhrál zcela poctivě a zaslouží si mé uznání,“ přidával Dana White v reakci na vítěze hlavního šlágru večera. „Rozhodně ho nebudeme přehlížet a příště mu seženeme někoho z elitní pětky žebříčku. Dáme mu příležitost prosadit se na vrcholu divize,“ slíbil bojovníkovi s přezdívkou Polární Medvěd.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články