Sleduj nás

Dejte mi Furyho a já ho hravě vypnu, dožaduje se Helenius

Dejte mi Furyho a já ho hravě vypnu, dožaduje se Helenius
Tyson Fury si po zrušeném duelu s Dillianem Whytem vybírá nového soupeře a Robert Helenius je určitě jednou z možností.

Muž, který o sobě dal vědět dvěma skalpy dříve bezchybného Adama Kownackiho, se nyní hodlá chopit šance za pačesy, když zrovna jednu takovou před sebou vidí.

Šampion těžké váhy WBC se měl původně střetnout v povinné obhajobě s Dillianem Whytem. Jak tomu ale bývá zvykem, objevily se potíže, Whyte si řekl o příliš velkou částku a následně začal trucovat, tudíž WBC ze svého nároku ohledně povinné obhajoby slevilo a Furymu dalo na výběr, aby si našel nového protivníka.


„Máme v merku Andyho Ruize a Roberta Heleniuse, to jsou teď naše dvě prioritní jména, další jistě budou přibývat,“ odhalil šéf stáje Top Rank Bob Arum.

A Helenius už rovnou začal s případným promem. „Říkám vám, že kdybych dostal Tysona do ringu, tak ho hravě vypnu, protože mi perfektně sedí do stylu. Určitě je to pro mě snazší soupeř jak Usyk,“ nebál se prohlásit.


„Vyjednávání samozřejmě nechám na svém manažerovi, jsem ovšem připraven boxovat hned v březnu. Cítím se ve formě. Ve větší, než jsem kdy ve své kariéře byl,“ informoval Helenius prostřednictvím serveru Sky Sports.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články