Sleduj nás

Dejme jí respekt, jaký si zaslouží, hovoří šéf Bellatoru o GOAT Cris Cyborg

Dejme jí respekt, jaký si zaslouží, hovoří šéf Bellatoru o GOAT Cris Cyborg
Jedna prohra nemůže definovat vaši kariéru. Cris Cyborg je i přes porážku s Amandou Nunes údajně nejlepší bojovnicí planety.

Takto se na to dívá šéf Bellatoru Scott Coker, pod nímž šestatřicetiletá brazilská bojovnice působí. Momentálně zde drží pás pérové váhy a zatím se jeví naprosto neomylně. Její poslední uklouznutí se datuje až ke konci roku 2018, když ještě pod taktovkou UFC bleskurychle prohrála s Amandou Nunes.

„Lidé se baví o Amandě jako o nejlepší bojovnici planety, ale povím vám, že ti nejlepší se poznají pouze podle konzistentnosti. To, co dokázala Cris, nedokáže napodobit nikdo jiný. Proto je právě ona pravou GOAT v oboru,“ vzdával Coker hold své šampionce.


„Cris se tomuto sportu věnuje už strašně dlouho. Za posledních šestnáct let nikdo nedosáhl větších úspěchů. Myslím si, že je na čase jí dát takový respekt, který si právem zaslouží,“ promluvil prezident Bellatoru na portálu MMA Junkie.

Cyborg se údajně odvety s Nunes dožadovala už krátce po prohře, doposud se jí ale nedočkala. Teď dokonce navrhuje, aby se Dana White a Scott Coker domluvili na nějaké chvilkové vzájemné spolupráci, z níž by vzešel turnaj dvou organizací. Tato spolupráce je ovšem díky rivalitě obou prezidentů poměrně nereálná.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články