Sleduj nás

Davida Kozmu čeká v Rusku další zápas, na přípravu má pouhé tři týdny

Davida Kozmu čeká v Rusku další zápas, na přípravu má pouhé tři týdny

Současný šampion velterové váhy Oktagonu MMA a zároveň válečník ve službách ruské organizace RCC se připravuje na svůj další zápas. Ten má přijít již za tři týdny v Jekatěrinburgu.

Za protivníka byl českému Pink Pantherovi zvolen Roman Mukhamedshin, jehož bojové konto čítá sedm výher a pouhé dvě porážky. Zajímavostí je, že všechny své soupeře zakončil submisí, což se zrovna často nevidí.

David Kozma se v ruské organizaci poprvé představil 4. května, když skrze jednostranné bodové rozhodnutí porazil Alexeye Shurkeviche. Kupodivu to byl zrovna Shurkevich, který nadělil Mukhamedshinovi jeho poslední prohru. Stalo se tak v únoru 2018.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kozma se tímto zápasem pokusí svou vítěznou šňůru natáhnout na osm zápasů v řadě. Jedinou nevýhodou pro něj je, že k přípravě má pouhé tři týdny. Až do tohoto víkendu prakticky neznal jméno svého příštího soupeře.


„Taky bych znal radši soupeře dřív, ale nedá se nic dĕlat. Co jsme koukali, na youtube moc zápasů nemá, takže si ho nebudu moct pořádnĕ nastudovat. Má dost kvalitní zem. Prohrál se Shurkevičem, kterého jsem já na RCC porazil, takže věřím, že teď vyhraju taky,“ pronesl pro sport.cz.

Zápas Davida Kozmy s Romanem Mukhamedshinem se uskuteční 18. října. Pro příští misi se u Pink Panthera dá očekávat, že se vrátí do Oktagonu k další zajímavé obhajobě. A pokud si Pirát udrží současnou výkonnost, nedá se vyloučit, že to bude opět proti němu.


Další články