Sleduj nás

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí: Je na čase, abych vyletěl z hnízda

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí: Je na čase, abych vyletěl z hnízda

Aktuální forma mu dovoluje pomýšlet na nové cíle a s tím i spojeny nové výzvy. David Kozma proto nepochybuje, že jakmile si to vyřídí s Pirátem Krištofičem, tak se vydá poznávat plody zahraničních zkušeností. Zdali budou sladké nebo slané, to se dozvíme až časem, prozatím tu máme velké ambice i chuť něco dokázat. 

„Zatím bych nerad říkal přesné názvy. Mám něco domluveného, ale nejsem si jistý, jestli to mohu pustit ven,“ nechal se slyšet šampion Oktagonu, jehož doprovází dvanáct vítězství z posledních třinácti duelů a na něhož už 16. března čeká jeho první obhajoba pásu z divize velterové váhy. 

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí

„Kdyby mi to náhodou nevyšlo, pak bych se asi vrátil, nicméně je pevně věřím, že nastal ten správný čas a že to vyjde,“ pokračoval muž s přezdívkou Pink Panter, který tímto tvrzením prakticky popřel možnou budoucí odvetu s Gáborem Borárosem, kterého v prvním duelu zastavilo zranění kolene. 


Davida se zastal i promotér organizace Ondřej Novotný. „S jeho manažery jsme se shodli na tom, že už dosáhl těch kvalit, aby si vyzkoušel působení mimo ČR. A pokud by to dopadlo dobře, nemuselo by se jednat o definitivní konec. David by mohl jednou startovat venku a jednou by se vracel k zajímavým titulovým obhajobám k nám,“ navrhoval řešení tzv. „střídavých startů“, čímž ho de facto viděl po souboji s Pirátem už na stupínku vítězů.Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím