Sleduj nás

David Kozma: Vůbec jsem se nedostal do zápasu! Skoro nic si nepamatuji

David Kozma: Vůbec jsem se nedostal do zápasu! Skoro nic si nepamatujiFOTO: OKTAGON MMA

Milionový sen se rozplynul během necelého kola. Srbský „Prométheus“ se dočkal své pomsty a jedinému českému zástupci v Tipsport Gamechangeru zůstala pouze jiskřička naděje v podobě pozice lucky losera.

Již před zápasem bylo jasné, že první kolo může hodně napovědět o celkovém výsledku. „Růžový Panter“ se rozjíždí tradičně pomalu a více mu vyhovují pětikolové války, ve kterých může prodat svoji nelidskou kondici a odolnost. Bojan Veličkovič měl navíc k dispozici plnohodnotný kemp, což byla oproti prvnímu měření sil významná změna. Dění v kleci pak nabralo rychlý spád, a šlo skoro ve všech aspektech proti českému borci.

Srb spustil hned od úvodu kanonádu ostrých roundkicků, kterou jsou z jeho leváckého guardu silnou zbraní. Jeden nebo dva také zanechaly na žebrech „Růžového Pantera“ jasnou stopu a bylo vidět, že Davidovi vůbec nechutnají. To ostatně potvrdil i sám Kozma, který poskytl rozhovor serveru kaocko.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vůbec jsem se do toho zápasu nedostal. Schytal jsem nějaké bomby, byl jsem opravdu nahulenej a potom jsem skončil na zemi. Cítil jsem roundkick, ale nějak jsem to rozdýchal. Potom mě něčím trefil, byl jsem nějak mimo. Vždy se snažím něco s tím dělat, ale teď jsem nějak zamrznul a nechal se dobíjet. Prostě to nevyšlo, stává se to, a stalo se to dneska,“ nehledal výmluvy Kozma, kterého budou fanoušci stejně navždy milovat za všechny památné bitvy, které v OKTAGONu svedl.


Prohru svého svěřence okomentoval i trenér PriMMAt Gymu Pavel Bechtold, kterého výsledek samozřejmě mrzel. Ostřílený válečník ale z jednoho neúspěšného zápasu vědu nedělá a ví, že i takové momenty život bojovníka přináší.

„Měli jsme natrénováno, něco měl připravený, ale nedokázal to prodat. Myslím, že dostal hlavou u klece a potom byl už nahulený. Takhle to dopadlo. Teď by si měl vzít pauzu, narodí se mu druhé dítě, takže se bude chvilku věnovat rodině a odpočine si.“

Zdroj: YouTube Willy CaoDalší články