Sleduj nás

David Kozma uvedl, kde bude Brito nejvíce hrozit, ale proč ho zaručeně porazí

David Kozma uvedl, kde bude Brito nejvíce hrozit, ale proč ho zaručeně porazí
David Kozma je už více než čtyři roky králem velterové váhy Oktagonu a ani po duelu s Kaikem Britem na této skutečnosti nehodlá nic měnit.

Už 3. prosince se Oktagon vrátí do Ostravy, kde se nám o hlavní zápas večera postará právě „Pink Panter“ Kozma. Ten má na kontě skalpy takových velikánů, jako jsou Gábor Boráros, Samuel Krištofič, Máté Kertész, Leandro Silva, Bojan Veličkovič a v neposlední řadě i Petr Kníže, a proto si i před další hrozbou v podobě Kaika Brita dost věří.

„Musím si dávat pozor na první kolo, kde bude hodně nebezpečnej. Když šel nějaký zápas, tak většinou končil v prvních kolech. Snad pouze dva nebo tři jeho zápasy končily později. Až se přes to překleneme, zejména do šampionských kol, která on ještě nezažil, tak to pro něj bude hrozná smrt. Bude to hrát v můj prospěch,“ popsal Kozma, který je na pětadvacetiminutové souboje už zvyklý.


„Mám rád, když soupeře tavím a oni v pozdějších kolech nemůžou. Na fyzičce si dávám hodně záležet, starám se o ni nejvíc ze všeho, je to pak v zápasech znát," prozradil rodák z Karviné pro server sport.cz. „Občas to vypadá, že jsem mrtvej a že nemůžu. Já jen šetřím síly, protože každé zvednutí po konci kola bere hodně síly. Šetřím to i tak, že si lehnu na záda, plazím se po zádech. Je to fakt náročné," dodal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA