Sleduj nás

Datum bojového návratu Conora McGregora a jméno soupeře? Trenér sdělil podrobnosti!

Datum bojového návratu Conora McGregora a jméno soupeře? Trenér sdělil podrobnosti!

S irským Notoriousem se sice nepotkáme na turnaji UFC 249, který je pro tuto chvíli stále nejistý, ale pokud se naplní svědectví Dany Whitea a zejména pak trenéra Johna Kavanagha, pak se s Conorem v tomto roce uvidíme ještě dvakrát.

A ten bližší střet nás spojuje již se současným létem, kdy by se situace okolo koronaviru, doufejme, mohla trochu uklidnit.

„Do tří měsíců bude mít fight,“ řekl na adresu svého nejslavnějšího svěřence kouč Kavanagh. „Myslím si, že byste mohli být šokováni některými jmény, která máme na stole,“ napnul všechny fanoušky.


McGregor, Kavanagh

Tento plán se tedy propojuje s prvotní indicií, která zněla, že by se Conor mohl objevit na UFC 252. To je předběžně vypsáno na 11. července. Původně zde měli headlinovat Kamaru Usman a Jorge Masvidal. Oba dva borci si stále něco vyčítají, ale pravda je taková, že smlouva k jejich zápasu zatím podepsána nebyla. A kdoví, jestli podepsána bude a jestli se utkají právě na tomto turnaji nebo na jiném.


Co se Notoriouse týče, žádný soupeř zatím není jistý, jedno jméno však bylo projednáváno blíže. „Justin Gaethje je jedním z těch, o kterých jsme mluvili. Myslím si, že by to byl skvělý fight plný výměn v postoji… Určitě bych v létě něco takového moc rád viděl,“ zmínil Kavanagh.

mcgregor gaethje

Dle bookmakerů je Gaethje v současné chvíli největším kandidátem k tomu, aby se stal příštím McGregorovým soupeřem. Změna by mohla nastat pouze v případě, kdyby se rozpadla karta pro UFC 249 (které stále nemá potvrzenou lokaci) a americký bojovník by zde na short notice zaskočil třeba za Khabiba Nurmagomedova a utkal se s Tonym Fergusonem. Další články