Sleduj nás

Dana White: Vůbec mě nezajímá, jestli má McGregor nějaké potíže s USADOU

Dana White: Vůbec mě nezajímá, jestli má McGregor nějaké potíže s USADOUFOTO: UFC

Že je Conor McGregor obviňován z dopignu a že se nezapojil do testovací programu? To Danu Whitea příliš nezajímá…

Šéf UFC opět přiložil pod kotlem všech Conorových kritiků, kteří se nestačí divit, proč se slavný irský zápasník nechal vyřadit z testovacího antidopingového programu USADA a proč pořád tak dlouho otálí s opětovným návratem.

Podmínky přitom jasně nařizují všem atletům, že si musí v testovacím poli USADA odbýt šest měsíců, než jim bude umožněno navrátit se do boje. Takový Conor McGregor, kdyby v dubnu oznámil návrat, tak bude moct do klece vstoupit až v říjnu, což je setsakramentsky dlouhá doba… Dana White se tím očividně ale nijak netrápí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Conor McGregor bude bojovat s Michaelem Chandlerem, moc se na to těšíme, a dokonce doufáme, že se nám pro tuto příležitost podaří zamluvit velký fotbalový stadion třeba pro osmdesát tisíc lidí. Conor je totiž schopný to vyprodat,“ ví White moc dobře.

No jo, ale jak si může dělat takové velké plány, když Ir válčí s USADOU? „Tohle není otázka pro mě. Zeptejte se Jeffa Novitzkyho, proč se Conor ještě nezapojil do testování. Tohle je jeho, resp. jejich problém a mě to vůbec nezajímá. Já jim neříkám, jak oni mají zápasníky testovat, stejně tak jako oni neříkají mně, jak mám promovat a domlouvat zápasy,“ odvětil evidentně rozhořčený šéf UFC.


Tím jsme se ovšem stále nedozvěděli odpověď na otázku, proč Dana White domlouvá zápas člověku, který stále od antidopingové agentury nedostal zelenou k návratu…

„Jenže my se nebavíme o žádném konkrétním datu. Máme zde pouze načrtnuté plány na nějaký souboj, který teprve učiníme oficiální. A oficiálním ho učiníme, až Conor bude k zápasu plně způsobilý, až si vyřeší všechny tyto záležitosti okolo. To už je ale jeho boj, nikoliv můj. Mě to teď vůbec nezajímá, neboť řeším jiné věci,“ odvětil vrchní lodivod organizace na kanálu ESPN.


Další články