Sleduj nás

Dana White: To, že jste nejlepší, ještě neznamená, že za zápas dostanete 30 milionů dolarů

Dana White: To, že jste nejlepší, ještě neznamená, že za zápas dostanete 30 milionů dolarů
Jak prezident UFC Dana White, tak i Jon Jones se stále drží své pravdy a ani jeden od ní nehodlá upustit.

Dana White se snaží veřejnost přesvědčit, že si (teď už prakticky bývalý) šampion polotěžké váhy pro svůj další souboj řekl o nekřesťansky vysokou částku, jež mu není nikdo ochotný vyplatit. A to ani navzdory tomu, že je Jones považován za nejlepšího MMA zápasníka planety.

„To, že jste nejlepší, ještě neznamená, že za zápas dostanete 30 milionů dolarů. Jones se může zlobit, jak se mu zachce, a pokud se rozhodne, že teď kvůli tomu zápasit nebude, tak holt zápasit nebude. Až bude připravený se vrátit, tak se vrátí,“ pravil s mírnou nadsázkou.


Vše dospělo tak daleko, že se „Bones“ kvůli těmto „lžím“ urazil a uvolnil svůj pás šampiona polotěžké váhy. Dokonce navrhl, aby si to o něj rozdali dva vrchní vyzyvatelé, jimiž aktuálně jsou Jan Blachowicz a Dominick Reyes.

„Víte přeci, jak tento byznys funguje,“ vracel se ke slovu šéf UFC. „Je mi jedno, jestli věříte mé nebo jeho verzi příběhu, ale zeptám se vás: ‚Proč bych vám ku*va lhal? Co bych z toho měl?‘“ směroval svou otázku novinářům.


„Znáte mě a víte, jak uvažuju. V žádné jiné práci nemůžete přijít ke svému šéfovi a říct mu: ‚Tohle je částka, kterou chci, a vy mi ji dáte.‘ Takhle to prostě nefunguje,“ dodával White.

Problém v našem případě je, že Jon Jones tvrdí, že si o žádnou konkrétní částku neřekl. Pouze naznačil, aby dostal přidáno. Dana White ovšem hlásí pravý opak - že si Jones řekl o 30 milionů dolarů, což prý může i dokázat. To ale zatím neudělal.

Další články