Sleduj nás

Dana White rozhodl, Makhachev ani s deseti výhrami o pás bojovat nebude! A tohle je důvod

Dana White rozhodl, Makhachev ani s deseti výhrami o pás bojovat nebude! A tohle je důvod
Realita je pro Islama Makhacheva velmi krutá, ani s deseti výhrami v řadě si nemůže nárokovat boj o titul.

Definitivní verdikt k tomuto tématu vznesl sám Dana White, který přihlížel tomu, jak Islam během minulého víkendu v prvním kole zdemoloval Bobbyho Greena, čímž rozšířil svou kolonku výher na deset v řadě.

Ať už je toto číslo jakkoliv ohromující, na boj o mistrovský pás to prostě nestačí. Důvodem je patrně to, na co upozorňovala většina fanoušků či mnohých bojovníků. Makhachev ještě nebojoval s nikým z elitní pětky žebříčku lehké váhy a bez této zkušenosti se k titulovému boji jen tak nepropracujete.


„Jaký nejlepší scénář v současnosti můžeme Islamovi nabídnout? Takový, že mu dáme zápas s Beneilem Dariushem… Samozřejmě, až se Benny uzdraví. Teprve pak, pokud se mu zadaří, rozhodneme, co s ním bude,“ odpověděl Dana White, který tak jasně naznačil, že znovu naplánuje už jednou zrušenou bitvu mezi Makhachevem a Dariushem.

White také upozornil na další zásadní fakt. Islamovi byl údajně po výhře nad Bobbym Greenem nabídnut fight proti Rafaelovi dos Anjosovi, kterému vypadl původní soupeř. Potíž byla ale v tom, že by musel do klece naskočit hned o týden později. Ruský bijec se tvářil, že do toho jde, nakonec ale tuto možnost kvůli nedostatku času na přípravu odmítl.


„Od Islama jsme očekávali, že naskočí jako náhradník do duelu s Rafaelem dos Anjosem. Já sám jsem ještě předevčírem usínal s pocitem, že do toho jde, ale ráno jsem se vzbudil a zjistil jsem, že ten duel zamítl. A proto mu dáme Dariushe,“ vysvětlil šéf UFC v interview pro Barstool Sports.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články