Sleduj nás

Dana White reaguje na žádost Usmana s Diazem, aby proti sobě mohli bojovat

Dana White reaguje na žádost Usmana s Diazem, aby proti sobě mohli bojovat
Nick Diaz a Kamaru Usman se mezi sebou domluvili, že se klidně potkají v kleci. Dana White k tomu má ale také názor.


Aby bylo možné v UFC uspořádat jakýkoliv duel, musí s ním souhlasit vždy tři strany, tedy dva bojovníci a pak matchmakeři organizace. Stačí, aby nesouhlasil byť jen jeden subjekt a ihned jakákoliv dohoda padá… Jako v našem případě.

Nick Diaz pár týdnů dozadu vyslovil své přání, že pokud se má vrátit do dalšího zápasu pod taktovkou UFC, musí to být jedině o titul. Žádný jiný zápas ho totiž nemotivuje. Chce pouze Kamaru Usmana.

Šampion s nigerijskými kořeny Nickovu žádost vyslyšel, a dokonce mu i vyhověl. „Budu moc rád, pokud dostanu šanci čelit takové legendě. Klidně, ať je ve hře můj pás. Nick Diaz je posledním jménem, které na mém hvězdném seznamu ještě chybí,“ nechával se slyšet.

kamaru usman penize zena


Přání ani jednoho bojovníka ale naplněno nakonec nebude. Dana White a jeho tým jsou proti realizaci takovéto „blbosti“.

„Vážně si někdo myslí, že bychom skutečně měli uspořádat zápas Nick Diaz vs. Kamaru Usman? Už jen to, že se o tom bavíme, je směšné. Kamaru je aktuální pound-for-pound jednička, nejlepší MMA zápasník světa, Nicka by úplně roztrhal. A já nechci, aby se taková legenda vážně zranila. V tomto duelu ale nemá žádnou šanci,“ zněla Whiteova odpověď, která mluví asi za vše.

Téma této bitvy tedy můžeme v klidu uzavřít. Jediné indicie, které máme, jsou ty, že se Usman po zranění ruky vrátí koncem roku. Manažer Nicka Diaze rovněž řekl, že jeho svěřenec bude vyhlížet comeback někdy v prosinci, ale potřebuje mu sehnat takového soupeře, který ho v tom návratu bude motivovat.Další články