Sleduj nás

Dana White reaguje na McGregorovo odstoupení ze zápasu. S novináři se vůbec nepáral

Dana White reaguje na McGregorovo odstoupení ze zápasu. S novináři se vůbec nepáral Foto: UFC

Conor McGregor je ze hry venku a fanoušci jsou zděšeni. Je jeho návrat vůbec ještě reálný? Šéf UFC je těmito otázkami naprosto zahlcen.

Byl nám přislíben jeden hvězdný návrat a ten se nekoná. Není se tedy čemu divit, že lidé hledají odpovědi. A kdo jiný by nám je měl poskytnout, než muž, který za tím vším stojí a který to vše organizuje.

Bohužel pro nás, získat nějaké vysvětlení od Dany Whitea, když zrovna nemá náladu, není vůbec jednoduchá věc. Proto se s touto otázkou vypořádal v co největší rychlosti. „Tohle je prostě bojový byznys. Takhle to tu chodí a tyhle věci se stávají. A více o tom nehodlám mluvit. Ne do doby, než se Conor uzdraví a vrátí,“ řekl na tiskové konferenci.

Dana White tak víceméně naznačil, že i když se návrat největší MMA hvězdy znovu odložil, tak jsou tato zranění běžnou věcí, se kterou se v UFC musí vypořádávat dnes a denně. Conor je pouze mediálně nejvyhledávanější postavou, a tak se každý problém okolo ní více řeší.

Conor si možná hraje s emocemi fanoušků, ale naštěstí tu máme lidi, jako jsou Alex Pereira a Jiří Procházka, kteří byli už podruhé ochotni zachránit velký PPV turnaj. Naposledy to bylo při taneční kreaci loni v listopadu, když z boje odstoupil Jon Jones, jenž se měl postavit proti Stipemu Miocicovi, nyní je to tedy kvůli Conoru McGregorovi, jenž si dle nepotvrzených informací způsobil zranění na své dříve operované noze.


MMA novinář Ariel Helwani k celé situaci jen doplňuje, že Pereira bude mít na Procházku pouze deset dní čisté přípravy. Opačně to ale nebude odlišné. A Conor McGregor prý bude nyní potřebovat dva měsíce odpočinku.


Další články