Sleduj nás

Dana White potvrdil, že je Nick Diaz na cestě zpátky do UFC. Pochybuje však o jeho touze bojovat

Dana White potvrdil, že je Nick Diaz na cestě zpátky do UFC. Pochybuje však o jeho touze bojovat

Fanoušky opěvovaný bojovník Nick Diaz by se co nevidět, jak několikrát v minulosti sám odhalil, měl vrátit pod křídla UFC. Tuto zprávu mimo jiné potvrdil i sám Dana White, který ovšem zpochybnil bojovníkovo odhodlání.

„S Nickem jsem osobně nemluvil, ale moji zástupci ano. Bohužel se opět musím opakovat, protože mi přijde, že Nick už tu lásku a vášeň k tomuto sportu ztratil. Je pochopitelné, že všechny věci, které nyní má, získal formou boje, ale nepřijde mi, že by to byla činnost, kterou by dělal zrovna rád,“ reagoval na stanici ESPN šéf společnosti.

Zdali se bude chtít starší z bratrů Diazů vrátit, v cestě mu stát nebude. „Záleží jen na něm. On musí vědět, jestli chce bojovat, nebo ne. Máme tu chlápky, u nichž se domnívám, že by už měli skončit. Nechci, aby se zranili. Možná cítím, že na to nemají,“ narážel White, ačkoliv konkrétní jména nedával.


„Tohle není baseball, basketball nebo jakýkoliv jiný sport, ve kterém ze sebe můžete vydat jenom polovinu. Tohle je MMA a vy tu musíte pokaždé odevzdat všech sto procent. A to platí obzvláště v UFC…,“ dodával před známým novinářem Brettem Okamotem.


Nick Diaz si přeje bojovat s Jorgem Masvidalem, jenž má v držení pás Největšího grázla. Jedním záměrem je pomstít svého bratra a druhým vzít si něco, co prý náleží jemu. „Pokud vím, tak to já jsem ten pás vymyslel a patří mně,“ reagoval nedávno rodák ze Stocktonu v Kalifornii.

Mírnou stopkou na Diazově cestě do útrob klece bude to, že by neměl podle Dany Whitea ihned dostat zápas s Masvidalem. Prý si bude muset svou šanci vybojovat. Doposud však Nick nenaznačil, že by s touto podmínkou měl mít problém.


Další články