Sleduj nás

Dana White nastínil podrobnosti k souboji Khabib vs. Gaethje. Na co se připravit?

Dana White nastínil podrobnosti k souboji Khabib vs. Gaethje. Na co se připravit?

Původní plány se kvůli epidemii koronaviru několikrát pozměnily, ovšem nyní jsme opět ve hře, ačkoliv s trochu odlišným scénářem.

A podle nové předlohy nás v rámci lehké váhy čeká velká sjednocující bitva mezi šampionem Khabibem Nurmagomedov (28-0) a držitelem dočasného titulu Justinem Gaethjem (22-2).

Ruský Orel opět přiletí do klece až po roce a shodou okolností by to mělo být znovu v Abú Dhabí, kde naposledy přemohl Dustina Poiriera a kam se v blízké době UFC přesune na čtyři turnaje, které si rozplánovalo do dvou týdnů.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Fight Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje se blíží

„Dlužíme to lidem,“ reagoval White na otázku, proč se v tak krátkém intervalu budou konat rovnou čtyři galavečery, přičemž prvním z nich bude UFC 251, jež začne 11. července a my na něm uvidíme tři titulové bitvy (Usman vs. Burns, Volkanovski vs. Holloway a Yan vs. Cejudo).


A jak to bude s Khabibem a Gaethjem? „Pracujeme na tom, aby vévodili turnaji, až se sem znova vrátíme v září,“ prozradil Dana White, čímž naznačil, že se v srpnu zápasy přesunou opět do USA a v září se zase navrátí na „bojový ostrov“ v Abú Dhabí.

Co se ovšem diváků týče, s těmi počítat nemůžeme. „Zdali se do té doby nepřihodí nějaký zázrak, tak to bude bez diváků. I tak nás ale čeká velmi napínavý souboj. Stylisticky jsem velmi zvědavý, jak to dopadne,“ uzavřel lodivod největší MMA společnosti.  


Další články