Sleduj nás

Dana White mluví o bitvě Conor McGregor vs. Nate Diaz 3

Dana White mluví o bitvě Conor McGregor vs. Nate Diaz 3

Jakmile se o víkendu rozbíhalo UFC 249, vyslal Conor McGregor prostřednictvím svého Twitteru Nateu Diazovi vzkaz, aby podepsal zápasnický kontrakt. Jednalo se jen o planý výkřik do tmy, nebo za tím bylo něco více? Na to se pokusil odpovědět prezident organizace Dana White.

„Myslím si, že se ti chlápci nemají zrovna v lásce, a proto na sebe kydají sračky. Zatím na ničem nepracujeme,“ klidnil emoce šéf UFC, který o nějaké smlouvě k zápasu vůbec nic nevěděl.

Možná brzy dojde na bitvu Conor McGregor vs. Nate Diaz 3


Dana White již na začátku nového roku vyjádřil jisté pochyby, že se s bratry Diazovými v kleci nejspíš už neuvidíme. A jeho názor se nezměnil ani o necelých pět měsíců později.

„Conor chce bojovat, ale vůbec nevím, jestli to samé chce i Nate. Nedokážu předpovědět, co s ním bude,“ doplnil White s tím, že konverzaci obou bojovníků na internetu nepřikládá žádnou váhu. A to bychom prý neměli ani my.


Zdali se tedy Nate Diaz nevynoří odněkud ze tmy, pak platí ta zmíněná verze, že se Conor na sebe snažil opět jenom upoutat pozornost. A nutno dodat, že mu to vyšlo dokonale.

O něco podobného se mimochodem irský Notorious snažil i nedávno, když opět prostřednictvím svého Twitteru urazil celou špičku lehké váhy. Jak Tonyho Fergusona, tak i Dustina Poiriera, Justina Gaethjeho a extra třešničku si připravil pro Khabiba Nurmagomedova.


khabib_mcgregor_UFC229


Další články