Sleduj nás

Dan Maďar: Na Bendu jsme tři, ale stačit na něj budu sám. Proto jsem si řekl hned o první kolo

Dan Maďar: Na Bendu jsme tři, ale stačit na něj budu sám. Proto jsem si řekl hned o první koloFoto: Clash of the Stars

Že byli na Karlose Bendu povoláni tři Romové, to je zbytečný luxus, údajně na něho bude stačit jen jeden, hned ten první.

Dan Maďar, Ladislav Tišer a Dolari Plzňako. V tomto pořadí se na Karlosovi Bendovi má střídat trojice soupeřů, kterou povolala organizace Clash of the Stars 28. října do boje.

Již první tisková konference nám naznačila, co bychom asi tak mohli očekávat. Každý z tohoto tria si ohromně věří a každý může nabídnout něco jiného. Karlos sice aktivně trénuje a do zápasu vstupuje jako papírový favorit, ale pořádně neví, proti čemu se postaví. Pakliže by se naplnila hned Maďarova predikce, bude z toho KO v prvním kole.


„V první řadě bych rád vzkázal všem těžkým negramotům, co říkají, že nám zase Romové udělají ostudu. Abyste to pochopili, zaprvé tam jdu sám za sebe a zadruhé jsem ten zápas vzal kvůli tomu, že ho vzali Tišer s Plzňakem. To když jsem viděl, tak jsem si hned řekl: ‚Karlos si bere do klece další dva staré frajery.‘ A nelíbilo se mi to. Já je nechci podceňovat, ale přeci jen už ti pánové mají nějaký věk, a proto jsem na nabídku Clashe kývl,“ vysvětloval Dan, jak se dostal k této šanci.

„Trval jsem ale na tom, a na to se zeptejte třeba trenéra Tomáše Polláka, že chci nastoupit hned v prvním kole. Já chci jít s Bendou hned v prvním kole, protože ho chci sundat (aby Tišer s Plzňakem ani nemuseli nastoupit). Mám to v plánu, chci Bendu sundat, a proto tam jdu,“ poznamenával ve videu, jež umístil na své sociální sítě.


Tímto se tedy vyjasnilo, jak se zrodilo pořadí, ve kterém budou borci proti Karlosovi nastupovat. I navzdory Danově sebevědomé predikci je třeba říct, že leží všechny papírové předpoklady na straně proslulého „Kotlárobijce“, jehož jedinou nevýhodou je, že neví, co od svých soupeřů může očekávat. Pakliže by ani jednoho z nich nedokázal ukončit v prvních třech kolech, vstoupí se do druhé fáze. Celkově tak Karlos může v kleci strávit až devět kol (s každým soupeřem tři kola).


Další články