Sleduj nás

Dan Hooker předvídá zápas Poirier vs. Chandler. Očekává konec v prvním kole

Dan Hooker předvídá zápas Poirier vs. Chandler. Očekává konec v prvním kole
Dan Hooker věří, že Dustin Poirier a Michael Chandler si mezi sebou klidně mohou střihnout nejlepší zápas roku.

Momentálně se o tuto pozici dělí několik borců, mezi něž se řadí i Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou, leč rok 2022 stále není u konce. K nějakému překvapení tedy pořád může dojít.

Zraky všech MMA fanoušků se nepochybně již teď upínají na víkendový turnaj UFC 281, který má rozvířit celou newyorskou Madison Square Garden. Velmi napínavý bude souboj o titul střední váhy mezi Israelem Adesanyou a vyzývatelem Alexem Pereirou, ale z hlediska potenciálu je může předčít i Dustin Poirier s Michaelem Chandlerem.


Poirier a Chandler se utkaji na UFC 281 Poirier a Chandler na UFC 281

Vsadíte UFC 281 podle Hookera?


„Pokud mají diváci rádi kvalitní štípané, pak si tento zápas rozhodně nesmí nechat ujít,“ nabádá Dan Hooker. „Oba bijci jsou rození baviči, mají skvělý postoj a umí skvěle rýsovat údery. Už jen z těchto předpokladů soudím, že klidně může dojít na Bitvu roku!“ vyjádřil se v pořadu MMA Hour u Ariela Helwaniho.

A tip na vítěze? „Dustin je mírný papírový favorit, ale já si jeho výhrou zase až tak jistý nejsem. Chandler má vskutku dlouhé ruce a v boji s Justinem (Gaethjem) ukázal, že umí koupit hodně ran, aniž by ho to složilo. Jeho boje jsou navíc velmi vzrušující, umí se trefovat z různých, i velmi záludných úhlů. Já se přikláním spíše k němu,“ tipl si Hooker.

Další články