Sleduj nás

Dámská jízda! Galavečer Girl Power Boxing už 12. dubna

Dámská jízda! Galavečer Girl Power Boxing už 12. dubna

Již druhý ročník netradiční boxerské akce se blíží. Proč netradiční? V ringu totiž uvidíme pouze ženy. Galavečer Girl Power Boxing night vol. 2 se uskuteční 12. dubna. Pořadatel a bývalý boxer Daniel Táborský slibuje opět skvělou podívanou. Před rokem hlásila Venuše ve Švehlovce vyprodáno, podaří se to i letos?

Na galavečeru ženského boxu se představí české reprezentantky, které prověří zkušené bojovnice ze Srbska. Jedná se o druhou takovou událost pod taktovkou bývalého boxera, který musel skončit kvůli zranění. Daniel Táborský ale předává své zkušenosti a organizuje podobné akce. Tentokrát uvidíme čistě ženský box a celkem osm duelů. Polovina z nich bude mezinárodních.


Svou premiéru si odbude teprve jedenáctiletá Sára Brzobohatá. V akci uvidíme i operní zpěvačku Annemari Krčkovou a odvetu z utkání v thajském boxu si střihnou Kateřina Lisová vs. Anna Kotrčová, tentokrát však v boxu. Italská boxerka Claudia Capalbová přiletí z Milána, aby se postavila svěřenkyni Matouše Rajmonta. Lékařka Markéta Kostrouchová, která letos skončila stříbrná na MČR, změří síly se zdravotní sestřičkou ze Svitav. Na řadu pak přijdou české reprezentantky proti boxerkám ze Srbska. Třeba ve váze do 48 kilogramů čeká Janu Prokešovou srbská šampionka Sandra Maranová. Ve váze nad 81 kilogramů se pak úkáže talentovaná Vendula Kučerová. V hlavním duelu se představí šampionky svých zemí Petra Laštovková a Jovanka Radulovićová ve váze do 51 kilogramů.

Celým večerem bude provázet oblíbený Matouš Rajmont. O pauzách do ringu vstoupí takzvaní Ring boys, těšit se můžeme na show a také vystoupení tanečnic. Lístky jsou v předprodeji za 350 Kč. Kapacita je omezena. Předprodej vstupenek probíhá na www.goout.net zde.


Info v kostce

Galavečer Girl Power Boxing night vol. 2
Datum: Pátek 12. dubna 18:00
Kde: Venuše ve Švehlovce (Slavíkova 22, Praha)

Fight card a výsledky

40kg Sára Brzobohatá vs. TBA
51kg Annemari Krčková vs. TBA
57kg Claudia Capalbo vs. Iva Burget
64kg Kateřina Lisová modrý vs. Anna Kotrčová
57kg Markéta Kostrouchová vs. Nathalia Hubková 
81kg Wendy Kučerová vs. Aleksei Stefanović
48kg Jana Prokešová vs. Sandra Maran (mistrině Srbska - 48kg)
51kg Petra Laštovková vs. Jovanka Radulović (mistrině Srbska - 51kg)Další články