Sleduj nás

Další turnaj Real Fight Arena již zítra! Sebastian Fapšo netrefil váhu o dva kilogramy

Další turnaj Real Fight Arena již zítra! Sebastian Fapšo netrefil váhu o dva kilogramyFOTO: REAL FIGHT ARENA

Velké komplikace provází víkendový turnaj organizace RFA. Ztráta hlavního předzápasu byla zažehnána změnou soupeře, ale nyní přišel další problém na oficiálním vážení.

Milan Ďatělinka se potřebuje vyhrabat z výsledkového bahna. Bývalý titulový uchazeč OKTAGONu přestupoval do RFA s velkou pompou, ale porážky od Nenada Avramoviče a Dominika Humburgera nabídly kruté vystřízlivění.

Záchranu měl poskytnout duel s Ivanem Vladimirovem, ale ten se pár dní před turnajem zranil. RFA se však povedlo sehnat narychlo náhradu v podobě Španěla Cristiana Coruja. Ten se s bilancí dvě výhry a pět porážek zdá jako ideální odrazový můstek k lepším výsledkům.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Velmi nepříjemná zpráva pro Milana Ďatělinku! Změna soupeře na poslední chvíli. Milanova první slova byla, že kdyby turnaj nebyl v Považské Bystrici, tak by do zápasu nešel. Je to ale bojovník a my budeme věřit, že ho tato změna soupeře i váhy na dohodnutých osmaosmdesát kilogramů nerozhodí, a na domácí půdě doručí skvělý výkon,“ stálo v oficiálním vyjádření Real Fight Areny.

Další komplikaci si pro šéfy organizace přichystal divočák Sebastian Fapšo. „Tank“ dostal možnost ukázat se v hlavním zápase, kde se podle Real Fight pravidly střetne s Radovanem Vukovičem. Promotér RFA Boris Marhanský koupil Sebastianovi na hraní opravdový tank, ale ten se mu odvděčil nenavážením o téměř dva kilogramy! Jeho soupeř z Černé hory se ovšem na váze také nevyznamenal, a netrefil limit o 200 gramů.


Bojovníci se nakonec dohodli, že do zápasu oba nastoupí, a tak nás zítra večer čeká pořádně vyhecovaná rvačka, která se s největší pravděpodobností nebude rozhodovat na body. Sebastian se od příštího roku chce začít věnovat MMA, takže je dost možné, že se jedná o jeden z jeho posledních duelů v postoji.

Kromě těchto dvojic jsou na kartě připravená taková jména jako David Hošek, kterého vyzve Michal Glos, nebo neporažení Dominik Toporcer a Adam Neupauer. Turnaj startuje v sobotu v 18:00 ve sportovní hale v Považské Bystrici.


Zdroj: RFA Instagram, Tapology


Další články