Sleduj nás

Další romský vyzývatel na obzoru? Mám toho dost, mlátit takové hlupáky je pod mou úroveň! odpovídá Filip Grznár

Další romský vyzývatel na obzoru? Mám toho dost, mlátit takové hlupáky je pod mou úroveň! odpovídá Filip GrznárFoto: Clash of the Stars

Jeden ze tří soupeřů, kteří se právě postaví proti Karlosovi Bendovi, se plánuje poté vypořádat i s Filipem Grznárem. Řeč je o Ladislavovi Tišerovi, na pouhý pohled tím nejvypracovanějším ze všech vyzývatelů.

Láďa je zkušený sekuriťák, který žije v Anglii, kde hlídá dokonce i domy celebrit. Pouze v ringu nemá takové zkušenosti, jaké byste od člověka jeho cílů a ambic mohli očekávat. Proto předem veřejnost žádá, aby ho neodepisovala, možná vás prý mile překvapí. 

„Je ve mně daleko více, než si myslíte. Však on to sám Karel (Benda) už brzo pozná, až ucítí pravou cigánskou sílu. Doposud si do ringu tahal jen samé obézní kluky, kteří pro něho nebyli soupeři. To já ho vrátím zpět do reality,“ slíbil Tišer, který má už teď plány, jež sahají i za následující turnaj Clash of the Stars.

„Jen co porazím Bendu, tak budu chtít do klece Filipa Grznára. Ani proti němu nic nemám, ale oba dva jsme původem z Plzně, dobře se známe, jsme kámoši, tak ho chci porazit,“ řekl nám Tišer.

Kdo to je? diví se Grznár

Ano, Filip Grznár je sice také z Plzně, ale když jsme mu slova o této výzvě prezentovali, tak byl poměrně zaskočený, protože Láďu Tišera skoro vůbec nezná. A stejně tak o žádný zápas s ním nejeví zájem.


„Že se s Tišerem známe, to je hodně silné slovo, jednou jsme se bavili… A k té výzvě se vyjádřím úplně jednoduše. Já jdu teď zápasit o titul. Chystám se na titulový zápas. Jsem společně s Filipem Roubíčkem jedním z nejlepších a nejzkušenějších zápasníků v Clash of the Stars a mlátit takovéto blbečky je pod moji úroveň,“ odpověděl Filip.

Podobně jako Benda, tak i Grznár je oblíbeným terčem romských vyzývatelů. Je to dáno tím, že v minulosti měli za soupeře právě Romy, které porazili, což se ale nelíbilo ostatním. A ti nyní pokouší své štěstí.

Dodejme si, že se turnaj Clash of the Stars 6 uskuteční 28. října v pražském O2 universum. Filip zde s Luktumou zabojují o titul polotěžké váhy, zatímco na Karlose Bendu budou čekat tři romští soupeři, přičemž jedním z nich je právě náš zmiňovaný Láďa Tišer. Na základě výsledku tohoto zápasu se budeme moct bavit o dalších plánech. 


Zdroj: Autorský text


Další články