Sleduj nás

Další přírůstek do UFC? Pat Pytlik doufá, že mu výhra Unified MMA titulu zajistí lístek do říše snů

Další přírůstek do UFC? Pat Pytlik doufá, že mu výhra Unified MMA titulu zajistí lístek do říše snů

Unified Mixed Martial Arts je jednou z kanadských nejvíce uznávaných MMA soutěží, jež v jistých případech může všem svým účastníkům plnit i jejich sny. Jedním takovým adeptem, který se bude ucházet o horkou vstupenku na bojiště toho největšího kalibru, je také Pat Pytlik, jehož ambice jsou podobně oslnivé jako jeho aktuální rekord (7-0-0).

„Když mi zemřel jeden velice blízký člověk, potřeboval jsem něčím zahnat myšlenky. A MMA se ukázala jako ta správná volba,“ vysvětluje dnes již devětadvacetiletý bojovník.
 
„Pak přišla nabídka bojovat s Derekem a já se jí bez váhání chopil. Podařilo se mi ho nachytat ještě v prvním kole. Snažil jsem se podat ten nejlepší výkon,“ říká, jak se onen sen dostat lístek do největší organizace smíšených bojových umění rodil.

Pat Pytlik v UFC


„Jako kickboxer mám za sebou už 39 duelů, takže vím, na co se připravit. Občas je pro mě těžké srovnat se emočně, ale jak postupně plyne čas, tak i já se s tím vším lépe vyrovnávám,“ přiznává, přičemž vyhlíží už další výzvu.

„Moc rád bych se dostal do UFC. Chci se předvést na velkém plátně a zjistit, na co všechno mám. Jsem připravený na to, co přijde. Dám do toho všechno,“ doplňuje.Další články