Sleduj nás

Další přírůstek boxerské školy? Justin Bieber rozjíždí tvrdé sparingy, vyloučena není ani ostrá zkouška v ringu

Další přírůstek boxerské školy? Justin Bieber rozjíždí tvrdé sparingy, vyloučena není ani ostrá zkouška v ringu

Jako hudebník svou scénu již ovládl, a tak si možná řekl, že je na čase zkusit něco nového. Justin Bieber nebere své boxerské lekce vůbec nadarmo a už teď vykazuje choutky posunout se o něco výše. Znamená to, že se s ním uvidíme v ringu vedle ostřílených borců?

Pokud jsme se v poslední době něco naučili, tak hlavně to, že nezáleží na tom, z jaké branže pocházíme, všechny nás spojuje jedna věc, a tou je láska ke sportu jako takovému. Dříve se hovořilo zejména jenom o fotbalu, avšak postupně si o své čestné slovo začala říkat i bojová umění.

Justin Bieber rozjíždí tvrdé sparingy


Dobrým příkladem nám je herec Jakub Štáfek, jehož tato (původně) boxerská mise oslovila, až se z toho nakonec stane tuhá řežba v kleci, a to navíc pod značkou Oktagonu MMA.

Říká se, že bojové sporty potřebují známé persony k tomu, aby rozkvetly. Nejinak tomu bylo během zápasu Marpa s Rytmusem a nejinak tomu bude i v případě, navleče-li si rukavice také Justin Bieber.


Čtyřiadvacetiletý talentovaný hudebník se svému „koníčku“ věnuje již nějakou dobu, ovšem povětšinou zůstávalo převážně u zábavy. V poslední době se ale tato zábava začala měnit v touhu něco dokázat, což by jej mohlo zavést i do ringu před diváky.

„Beru to vážně? Samozřejmě, že beru, nikdy do ničeho nejdu jen tak,“ uvedl Justin po jednom ze svých tréninků. Zkusí to však naostro? „Lhal bych, kdybych neuvažoval, že tuto romanci nechci posunout na vyšší level,“ odvětil mladý bojovník, jemuž dával lekce i samotný Floyd Mayweather.Další články