Sleduj nás

Další Čech v zahraničí! Leo Brichta bude zápasit v ruské organizaci RCC

Další Čech v zahraničí! Leo Brichta bude zápasit v ruské organizaci RCC

Rozjetý zápasník pražského Primmat gymu má za sebou úspěšný rok 2020.


V profesionálním MMA zvítězil třikrát před limitem a dařilo se mu i turnaji OKTAGON UNDERGROUND, kde si připsal také tři výhry. Těmito výkony se dostal do hledáčku prestižní zahraniční organizace RCC.

První zápas bude mít Leo už 20. února, navíc proti opravdu těžkému soupeři. Poměří síly s Vladimirem Palchenkovem, který má bilanci jedenácti výher, jednu remízu a dvě prohry. Když k tomu připočteme fakt, že od roku 2018 neprohrál a má pět vítězství v řadě, musíme uznat, že je Brichta dost odvážný.

Leo Brichta předvádí úžasné výsledky v MMA

Jsme moc zvědaví, jak se s touhle výzvou Leo popere, protože si na svou premiéru v RCC vybral velmi zkušeného protivníka. Na druhou stranu Vladimir alespoň pořádně prověří jeho schopnosti, a pokud Brichta zápas zvládne, mohlo by ho to v jeho kariéře opravdu hodně posunout.


Držíme palce, Leo!


Další články

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit

Karlos Vémola si po výhře nad Attilou Véghem střihl roli dobrodince, když vydražil Infinity pás za čtvrt milionu korun, a během víkendu na Oktagonu 73 v Hamburku přidá další „výhru“. Po jeho boku usedne k mikrofonu jedna z nejpohlednějších bojovnic organizace, slovenská favoritka na titul Veronika „Sweetheart“ Smolková.

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit