Sleduj nás

Další bleskurychlé KO! Dollaway s Procházkou nevydržel ani dvě minuty – VIDEO

Další bleskurychlé KO! Dollaway s Procházkou nevydržel ani dvě minuty – VIDEO

Český šampion Jiří „Denisa“ Procházka (26-3-1) má za sebou další veleúspěšný a především bezchybný zápas, kterým jenom potvrdil své kvality.

Americký soupeř C.B. Dollaway (17-10-0), jenž si prošel hvězdným UFC, se v Japonsku příliš nezahřál. Původně měli diváci očekávat klasický souboj postoj vs. zem, jenže na zem se bitva vůbec nepřenesla.

Denisa na svého protivníka vyrukoval se skvělou taktikou a klidnou hlavou. Od začátku byl připraven, jestli nějaký strh přijde, a jediné nebezpečí mu hrozilo v podstatě jenom z low kicků, které směrovaly na jeho přední nohu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dollaway byl postupně zaháněn ke kraji ringu, čímž se mu zužovaly možnosti, jak něco předvést. Když se tedy zápas přehoupl ke konci druhé minuty prvního kola, přišel v podání českého borce precizní výpad, dvě rány na bradu a následně už nebylo co řešit.

Jiří Procházka se touto výhrou vybojoval ze smlouvy, kterou uzavřel s Rizinem, odteď bude volný k dalším cílům.  A všichni fanoušci netrpělivě čekají, zdali ho zavedou právě do UFC.Další články