Sleduj nás

Cverna si za to může sám, že jsem mu nebyl v rohu, tvrdí Vémola a uvádí věci na pravou míru

Cverna si za to může sám, že jsem mu nebyl v rohu, tvrdí Vémola a uvádí věci na pravou míruFOTO: OKTAGON MMA

Terminátor odmítá nést zodpovědnost za prohru Alexe Cverny v titulovém utkání organizace Hexagone MMA.

Alex si i přes svůj věk nabírá na bedra opravdu velké množství zápasnického nákladu. Minulý víkend se rozhodl zabojovat o titul francouzské organizace, kde ovšem už v prvním kole podlehl Princovi Aounallahovi. To je pro české fanoušky poměrně známé jméno, jež z domácích bojovníků dokázal porazit pouze Karlos Vémola.

Právě na zkušenosti slavného Terminátora se chtěl Alex spoléhat při svém souboji s Princem. Do rohu mu ale nepřišel, a když se jejich boj přenesl na zem, tak prý nevěděl, co má dělat. „Byl jsem tam jak opařený. Normálně vím, co mám dělat, ale v ten moment jsem to nevěděl. Neměl jsem v rohu nikoho, kdo by mi poradil,“ odůvodňoval svou porážku.

Všechny prsty ukazovaly na jednoho viníka – Karlose Vémolu. Proč nechal svého kamaráda ve štychu a nešel mu do rohu? Na to Terminátor nyní s drobným odstupem času skrze své sociální sítě odpověděl.

„Mnoho lidí se mě ptá na Cverminátora, který udělal nějaké vyjádření, kterému doteď nerozumím. Ptáte se mě, zdali jsme se s Alexem nějak pohádali, ale to rozhodně ne. On si pouze postěžoval, že jsem si mu nestoupl do rohu, což jsem mu už vysvětlil.


Do rohu jsem se mu nepostavil, jelikož během celé své přípravy nepřišel na byť jen jediný trénink. Pokaždé jsem mu říkal, že bomby sice má, ale musí přijít k nám do Reinders gymu na wrestling, který je jeho největší slabinou. On však na ten trénink nikdy nepřišel. Jak bych tedy mohl jít do rohu někomu, kdo se se mnou ani nepřipravoval?“ vyjasnil Vémola.

Bez práce však Terminátor úplně nezůstal. Do tréninků s ním poctivě nastupoval René Blahovský, který minulý víkend zápasil v organizaci Clash of the Stars, kde mu byl soupeřem Žralok Patrik. Ani Blahovský ovšem ve svém boji neuspěl, jelikož se stal obětí „šťastného úderu“, když se hnal za soupeřem, kterého měl nahuleného a chtěl jej ukončit. 


Další články