Sleduj nás

Cverna: Kdybych byl ču**k, tak na Bendu vlétnu a zmastím ho tak, že ho odvezou na vozíčku

Cverna: Kdybych byl ču**k, tak na Bendu vlétnu a zmastím ho tak, že ho odvezou na vozíčku
Alexander Cverna promluvil o své averzi ke Karlosovi Bendovi. „Na co si on jako hraje? Každému jenom shazuje IQ. Když už děláš takového frajera, tak pojď, zavři tu klec a já ti zlámu ruce, nohy, všechna žebra, lícní kosti a celého tě rozlámu. Hubu si můžeš otevírat na bezdomovce na ulici, ti se tě budou bát, já se tě nebojím.“

Clash of the Stars 3 ukončil několik rivalit, ale také vytvořil nějaké nové. Jednu z nich například tvoří dvojice Karlos Benda – Alex Cverna, kterou k sobě dokonce váže společná minulost. A právě v ní se zasela první semínka nenávisti.

Alex Cverna a jeho vyjádření


„Benda měl na mě asi před rokem na svém YouTube kanále kecy a prostě mě to pořád žere. Já bych mu mohl tu hubu profackovat na ulici, ale nechce se mi to dělat někde venku, protože by si na tom mohl uvařit kašičku, a to se mi nelíbí,“ vysvětloval Cverna, proč vlezl za Bendou do klece, kde ho vyzval k souboji.

„Myslím si, že Karlose nemá rádo hodně lidí. Stejně tak jako nemá hodně lidí rádo mě kvůli němu. Ale prostě tohle je život, a to se nedá nic dělat,“ podotýkal český bojový veterán, jehož výhrady ke Karlosovi jsou zejména osobního rázu.


„Na co si on na tom svém YouTube kanálu jako hraje? Každého jenom pomlouvá a shazuje mu IQ,“ poukazoval na Bendova videa, ve kterých se vyjadřoval jak k Jardovi Kotlárovi a jeho "vymyšleným pohádkám", tak právě i k Cvernovi.

Proč uráží zrovna mě?!


„Ať si každý dělá, co chce, ale ať si mě nebere do huby. Ty vole, vždyť já už mám nějaký věk a proč si mě Benda bere do huby?“ pokračoval Cverna, který tentokrát připomínal Karlosův pozápasový proslov na Clash of the Stars 3.

„V ringu o mně mluví a uráží mě a já jsem mu na to jen přikyvoval. Kdybych byl takovej ču*ák, tak na něj vlétnu a zmastím ho tak, že ho odvezou na vozíčku. Jo ale neudělal jsem to a prostě nechal jsem ho být,“ řekl pro MMA bez masky.


„A ohledně toho Clashe, mě ta hra také baví. Zejména, když vidím, jak lidé fandí… Ale že tam takovýto kulturista na mě dělá frajera a otevírá si zrovna na mě hubu... A když mu to řeknu, tak se z toho může posrat a začne mi nadávat... Tak když můžeš nadávat, tak pojď, zavři tu klec a já ti zlámu ruce, nohy, všechna žebra, lícní kosti a celého tě rozlámu. Hubu si můžeš otevírat na bezdomovce na ulici, ti se tě budou bát, já se tě nebojím,“ spustil Alex svůj emocemi nabitý monolog.

Bendu potřebuje zmlátit legálně


„Benda je profesionální kulturista. Tak proč jednoho (Kotlára) vyzývá na bench a druhému shazuje IQ? Proč? A dělá to veřejně. Mně do tváře řekne, že jsem idiot a naváží se do mé inteligence… Ale moje IQ, ať už je jakékoliv, já jsem se o svou rodinu vždy dokázal postarat. Zato on když vysílá v tom svém kutlochu, tak vypadá, jako když je ve sklepě a prostě o něm nebudu říkat, že to je žebrák... Ale on mě k sobě nemůže srovnávat a říkat o mně, že jsem idiot…,“ pokračoval Cverna.

„Jako mně je jedno, pokud mi ti jeho fanoušci nadávají nebo mi píšou, mně to je ukradené. Já chci prostě jenom Bendu a je mi jedno, jestli to bude v Clashy. Potřebuji ho však zmlátit legálně. Ne prostě jít na ulici, to bych mohl udělat hned zítra. Z toho jsem už dávno vyrostl, nechci to tak…

Já mám také svou komunitu, své přátele a tam se normálně bavíme, občas se urážíme, ale myslíme to ze srandy. Karlos to ovšem myslí vážně a uráží mě. Zrovna mě. Vždyť on ani neví, kdo já jsem.


Řeknu příklad… Byl to můj první nebo druhý zápas, byl jsem amatér a šel jsem proti Pavlíčkovi. Jo, také měl kecy, byl jsem amatér, ale šel jsem s ním zápasit. On vyhrál a po zápase jsme si normálně podali ruce a všechno jsme si vyříkali a je klid,“ popsal Cverna, co by mělo jejich spory vyřešit.


Další články