Sleduj nás

Cverna: Benda mě na**al a utekl. Umí jen brát steroidy a ponižovat nulové zápasníky

Cverna: Benda mě na**al a utekl. Umí jen brát steroidy a ponižovat nulové zápasníkyFOTO: TOP FIGHT

Alexander Cverna jen těžko nese, že mu Karlos Benda zrušil zápas ve fackované… Ale on to jen tak nenechá. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Karlos Benda a Alex Cverna se měli střetnout pod taktovkou nové organizace RedFace při jejím debutovém turnaji ve vůbec první české obdobě tzv. „fackovací soutěže“. 

Smlouvy již prakticky byly na stole, ale protože Alex celou situaci propálil do medií dříve, než mu to povolila RedFace, všechny věci se zkomplikovaly. Organizaci Clash of the Stars se tento souboj nelíbil a Karlose požádala, aby z dohody vycouval. 


Karlosovu verzi příběhu, kde je vše důkladně vysvětleno, jsme si již mohli vyslechnout, pouze Cvernovo vyjádření chybělo. A toho jsme se dočkali právě nyní. Evidentně s tím zrušením není vůbec spokojený a nějakou chybu si také nepřipouští. Spíše cítí, že jeho protivník dostal strach, a proto raději utekl do Clashe.

„Benda utekl do Clashe. Nasral mě a zmizel. Žádná fackovaná nebude a určitě tahle situace bude mít dohru… 


Takže si na něj počkám. Jednou prostě musí přijít a říct ‚Tak, Alexi, jdeme na to.‘ Nechám ho být, nebudu ho ponižovat, protože nechci spadnout pod jeho úroveň, ale počkám si na něj, až odzápasí nějaký dobrý zápas, po kterém se na mě bude cítit… 

Sere mě to strašně, že utekl, ale co se dá dělat. Takový je život a život jde dál. Mám před sebou další výzvy a tohle byla taková malá zastávka, když jsem mu dal možnost, aby mě první plesknul a já ho mohl plesknout jako druhý. Takže se z toho posral a utekl do Clashe. 

Takhle bych to viděl a tím to pro mě skončilo tahle kauza. Ať si Benda užívá těch svých steroidů, toho svého cvičení a ponižování nulových zápasníků.“ 
 


Tím nulovým zápasníkem Alex určitě myslel Diega Kotlára, který toho sice v ringu ještě moc nepředvedl, ale pusa mu jede dokonale. Tím kulometem slov a nadávek by se z fleku rozhodně stal šampionem. 

Toto každopádně bylo Alexovo vyjádření na téma zrušeného souboje s Karlosem Bendou. Potíže se objevily, vyjasnily, a i když k žádné fackované nyní nedojde, není vyloučeno, že se jí nedočkáme někdy v budoucnu. 


Další články