Sleduj nás

Cris Cyborg se zastala své přemožitelky a apeluje na UFC: Tahle žena si zaslouží mnohem větší výplatu!

Cris Cyborg se zastala své přemožitelky a apeluje na UFC: Tahle žena si zaslouží mnohem větší výplatu!

Do velké debaty ohledně toho, že se výplaty zápasníků UFC nepřibližují jejich skutečným kvalitám, se připojila i bývalá šampionka této organizace v pérové váze Cris Cyborg.

Tehdejší neomylná vládkyně divize do 65,8 kilogramů se v tomto litém boji neváhala zastat své poslední přemožitelky a nynější mistryně dvou divizí Amandy Nunes. Té se na UFC 250 podařilo přemoct houževnatou Felicii Spencer, za což si vysloužila „pouhých“ 350 tisíc dolarů.


Vzhledem k tomu, že je Nunes považována za nejdominantnější MMA zápasnici celé historie smíšených bojových sportů, se nebála Cris Cyborg uznaně podotknout jednu zásadní věc.

„Nunes si zaslouží vydělávat milion každým zápasem! Doufejme, že to v celkovém součtu dostane…,“ napsala vyhlášená brazilská bojovnice na svém Twitteru.


V posledních dnech se na UFC valí hromada kritiky, a tak se není čemu divit, že se do současné situace zapojuje stále více a více lidí.

Revoluci začal Jon Jones, který veřejně přiznal, že se cítí finančně nedoceněn s ohledem na to, co pro organizaci již udělal a stále dělá. K Jonesovi se následně připojil Masvidal a po podobné potíže řešili například i Cejudo nebo Usman.


Další články