Sleduj nás

Covington: Jon „Pikogram“ Jones je odpad této společnosti. Kdybych mohl, zničím ho jako kdysi

Covington: Jon „Pikogram“ Jones je odpad této společnosti. Kdybych mohl, zničím ho jako kdysi

Říká se, že je MMA z velké části jenom show, a proto je někdy opravdu složité poznat rozdíl mezi „smýšleným“ a „reálným“. Jak to asi je v případě Colbyho Covingtona, který si jako původní velterová váha troufá na aktuálně největší zvíře společnosti?

Colby Covington momentálně vede slovní válku s šampionem Kamaru Usmanem, s nímž si to už brzy bude moct osobně vyříkat. Když však během jeho rozhovoru pro BJPenn přišla řeč na Jona Jonese, jenž je považován za největší hvězdu UFC, pak se Colby nebál napovrch vytáhnout staré rány.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jon ‚Pikogram‘ Jones je v dnešní době strašná s*ačka. Všechny ty drogy v jeho těle mu zatemnily mysl. Už to je jen odpad společnosti, odpad této show. Kdybych dostal příležitost se s ním utkat znovu, zničil bych ho," překvapoval zápasník, jemuž se v rámci bojového světa přezdívá „Chaos“.

A další takový chaos se snažil rozpoutat. „Během školních let jsme se já a Jon spolu spárovali, pravidelně jsem mu způsoboval výpadky paměti. Pokud mi nevěříte, zeptejte se kohokoliv z ‚Iowa Central wrestling room‘, tam se to všechno dělo. Když na to přijde, moc rád to zopakuju. Zničím ho ještě více!“


Netřeba podotýkat, že je Colby velterová váha a Jones polotěžká, která se už brzy přesune do těžké. Možná se jedná jen o Covingtonův planý výkřik do tmy, neboť se nedá předpokládat, že by za ním „Bones“ šel o tolik váhových kategorií níže… nicméně (!), třeba se jednoho dne tato situace vyhecuje natolik, že se nějakého překvapení dočkáme. V takovém případě by šel Colby nahoru.


Další články