Sleduj nás

Costa chce útočit na ty cíle, ze kterých má Adesanya strach. Zrodí se nový šampion dvou divizí?

Costa chce útočit na ty cíle, ze kterých má Adesanya strach. Zrodí se nový šampion dvou divizí?

Doposud neporažený Brazilec Paulo Costa (13-0) sdělil veřejnosti své plány, které během následujících měsíců v bojové branži hodlá naplnit.

Jak je nám jistě známo, tak pokud se do hry nevloží nějaké nečekané zranění, bude na Costu čekat boj o titul střední váhy. Brazilský bijec už předem slibuje, že půjde o velmi jednostrannou záležitost, během níž budou praskat kosti. Tím se snažil rozhodit současného krále Israele Adesanyu (19-0), jehož hodlá podrobit zátěžové zkoušce svých úderů.

„Věřím tomu, že mohu ukořistit pásy ze dvou váhových kategorií. Hned po svém dalším zápase, zdali to bude možné, se plánuju přesunout do devadesát trojky. Uvidím hlavně podle toho, jaké tam pro mě bude připravené jméno. Pokud Jon Jones, jdu do toho, nebojím se ho,“ nechal se slyšet Costa, jenž nepochyboval o tom, že v pohodě přejde přes Adesanyu… Přesně toho chlápka, který sám vyzval „Bonese“, ale řekl mu, že se s ním utká až v momentě, kdy kompletně vyčistí svou divizi. Což může trvat klidně i déle než rok.  

„Hubeňour Adesanya vyzývá Jonese, a když je jeho výzva přijata, tak se omlouvá, že potřebuje dva roky na trénink… Tohle zkrátka není v pořádku! Pokud někoho vyzvu a ten dotyčný mou výzvu přijme, tak mu neodpovím: ‚Teď s tebou bojovat nebudu.‘ Tohle je vyloženě ostuda!“ navážel se Costa do nigerijského šampiona. „Takhle se já chovat rozhodně nebudu. Jestli chci přejít do polotěžké váhy, pak tam přejdu. Proto věřím, že to zvládnu, a věřím, že mi UFC po Adesanyovi předhodí další titulovou šanci,“ uzavřel.   


Další články