Sleduj nás

Costa: Adesanya pro mě není skutečný šampion, v kleci se ho chystám zabít!

Costa: Adesanya pro mě není skutečný šampion, v kleci se ho chystám zabít!

Paulo Costa se stará o to, aby jeho zápas s šampionem Israelem Adesanyou sledovalo co nejvíce lidí. A k tomu se nebojí používat taková slovní spojení, nad kterými zůstává rozum pouze stát.

Israel Adesanya se k další obhajobě svého pásu střední váhy vrátí 26. září na turnaji UFC 253, který je i samotným Danou Whitem předurčen k tomu, aby trhal rekordy.

Brazilský vyzyvatel tomu svými výroky hodně napomáhá. Již několik měsíců slibuje, že šampionovi prorazí žebra, nicméně nyní svůj trashtalk posunul na zcela novou úroveň.

Když se Costa objevil ve vysílání Submission Radia, neodpustil si jednu velmi osobní narážku, která měla poputovat až do Aucklandu na Novém Zélandu, kde Adesanya právě přebývá.


„Rád bych se zeptal Izzyho, proč tak zamrzl, když měl bojovat s Yoelem Romerem? Takhle se chová šampion?! Ten pás mu vůbec nepřísluší. Já ho zabiju!“ rozvášnil se.

Costa už dlouho zastává názor, že Israel jenom utíká a bojí se reálného boje, reálných výzev. I zápas s ním dlouho odkládal, nyní k němu však dojde. A až na něj dojde, bude to prý hodně tvrdé.

„Věřte mi, když vám říkám, že je tento souboj pro mě hodně osobní. Z takového šampiona, jako je Adesanya, mi je zle!“ vyzařoval muskulaturní bijec známky znechucení.


„Očekávejte divočinu. Bude to opravdu barbarský počin. Věřím, že Izzyho sundám ve druhém kole, a to už i z toho důvodu, že přede mnou bude první kolo jenom utíkat,“ tipl si průběh titulového zápasu.


Další články