Sleduj nás

Costa: Adesanya? Budu ho trestat tak tvrdě, až se ten s*áč v kleci přede mnou rozbrečí!

Costa: Adesanya? Budu ho trestat tak tvrdě, až se ten s*áč v kleci přede mnou rozbrečí!

Pod podpisem „Zlé krve“ se snaží Paulo Costa promovat svůj titulový zápas s Israelem Adesanyou. Nejde však o žádnou náhodu, brazilský rváč svého „vyzáblého“ soka s nigerijskými kořeny opravdu nenávidí.

Ačkoliv se Costa své šance dočkal, pořádně se při tom zapotil. Adesanya totiž na pár dlouhých dní zmizel nejenom z očí veřejnosti, ale i z prostředí sociálních sítí, takže na bojové výzvy od svého budoucího soupeře vůbec neodpovídal.

Paulo Costa

Když poté vyšlo najevo, že se objevil volný termín na UFC 253, kde měl původně zápasit Khabib Nurmagomedov s Justinem Gaethjem, vysvitla před Paulem naděje. „Ten šmejd přede mnou nemůže utíkat věčně!“ napsal tehdy na svém Twitteru, načež se Israel opravdu ozval se slovy, že před nikým nikdy neutekl, což doložil podepsaným zápasnickým kontraktem.

I navzdory tomuto zůstává Costa věrný myšlence, že se jej Adesanya bojí… Ba co bojí, „Ten sráč je vyděšený k smrti!“ říká. „Budu ho trestat tak moc tvrdě, že se přede mnou v kleci rozbrečí jako malé mimino. Jenom ten jeho poslední zápas s Yoelem Romerem je ostudou celého sportu, můžete si být jistí, že ho rozdrtím,“ nebral si servítky.


UFC 253 je v plánu na 19. září. Místo konání zatím nebylo určeno, ovšem nejpravděpodobnější je, že se turnaje od podzimu opět vrátí do Abú Dhabí.  


Další články