Sleduj nás

Cormier žertoval o taktice na Stipeho. Dojde na „mazlení“ s nohou?

Cormier žertoval o taktice na Stipeho. Dojde na „mazlení“ s nohou?

Daniel „DC“ Cormier (22-2) si bere svou loňskou prohru se Stipem Miocicem (19-3) velmi k srdci. Dokonce natolik moc, že je nyní ochoten se uchýlit k té nejvíce bezpečné taktice, jen aby ovládl trilogii a misky vah osudu tak převrátil na svou stranu.

„Kdybych nedělal blbosti a poslouchal své trenéry, vyhrál bych už náš minulý zápas.“ Tak zněla slova zpytování svědomí tehdy ještě v těžké váze neomylného šampiona, který si plánuje jen pár chvil před koncem své aktivní kariéry napravit reputaci.

Dana White potvrdil, že se 15. srpna na UFC 252 rozhodne o tom, kdo je nejlepším zápasníkem celé historie těžkotonážní divize. A protože „DC“ po tomto statusu nesmírně touží, vstoupí do trilogie s Miocicem s přesně danou taktikou.


Daniel „DC“ Cormier bere porážku velmi vážně

„Už žádné riskování, žádná show v postoji. Budu přesně jako Curtis Blaydes a budu vše tahat na zem. Doufám, že si Stipe oprášil své wrestlingové boty, protože mu hodlám neustále skákat po noze,“ poodhaloval, ač s úsměvem na tváři, Cormier svou taktiku.


Je možné, že se snaží balamutit? Možná jen nepatrně, ale nepochybně na zemi bude mít největší sílu. Stejně tak mu bude vyhovovat i menší oktagon, kterým sportovní centrum Apex v Las Vegas disponuje.

„Miluji zápasení v Apexu. Ta Stipeho stará nožka tam bude přímo přede mnou a bude čekat jen na to, až ji chytím,“ žertoval Cormier.


Další články