Sleduj nás

Cormier vs. Jones no. 3? Pojďme to ukončit ve velkém stylu, pobízí White

Cormier vs. Jones no. 3? Pojďme to ukončit ve velkém stylu, pobízí White

Není žádným tajemství, že Daniel Cormier co nevidět ukončí profesionální kariéru, a proto je na čase vyřešit zásadní otázku, zdali svou jedinou porážku, jenž mu připravil právě Jon Jones, napraví. 

Původní odhodlání bylo opravdu vysoké, jenže pak přišel duel s Lewisem a DC má hlavě kromě Bonese ještě jiné plány. Mezi nimi je například Brock Lesnar, o jehož comebacku pod křídla UFC se již nějaký čas také dost nahlas hovoří. 

Cormier vs. Jones no. 3

Kdo by však rád změnil pořadí zápasů, to je Dana White. „Je to něco, o čem jsme už uvažovali a co bychom tu i rádi měli. Cormier vs. Jones si prostě zaslouží trilogii a já osobně bych je rád viděl zápasit v těžké váze,“ nechal se slyšet velký boss. 

Než k tomu dojde, na navrátilce Bonese čeká na konci roku velice očekávaný duel. „Je potřeba, aby se Jon dostal do formy. Všichni si přejí ho vidět zápasit o něco víc, ale nedokážu předpovědět, jak nám budou hvězdy nakloněny,“ váhá. 


Daniel Cormier drtí soupeře za soupeřem

Největší otazník je tedy nad samotným Cormierem, kdy se rozhodne ukončit aktivní kariéru. Z jeho předchozích slov bylo patrné, že jej čekají už jenom dva poslední duely, přičemž jeden z nich byl věnován Derricku Lewisovi na UFC 230, a pak pověsí rukavice na hřebík.

„Jeho tým si přeje, aby složil zbraně už teď a odešel do důchodu,“ vrací se ke slovu White. „Je to ale něco, co si nepřejeme ani my, ani celé UFC. Rádi bychom ho přivedli ještě alespoň ke třem duelům,“ dodává hlava organizace.Další články