Sleduj nás

Cormier varuje Miočiče: Podruhé už na tebe nebudu tak milý

Cormier varuje Miočiče: Podruhé už na tebe nebudu tak milý

První zápas šel přesně podle jeho plánu a ani druhý by údajně neměl vypadat jinak. Aktuální šampion divize těžké váhy slibuje, že Stipeho Miočiče porazí i v odvetě.

Danielu Cormierovi vadí, že Miočič od té osudné prohry celý rok „brečel“ a dožadoval se okamžité odvety. Ta ovšem nepřicházela, až si lidé z bojové branže začali myslet, že se jí Cormier naschvál vyhýbá. Tyto zprávy však současný držitel pásu okamžitě smetl ze stolu.


„I když Stipe celý rok nebojoval, tak měl záruku odvety jistou. Byli jsme tak domluveni od samotného začátku. Dohoda s UFC zněla, že se vítěz našeho duelu utká s Brockem Lesnarem a až potom se postavíme opět proti sobě,“ odhaloval Cormier předtím nezveřejněné plány.

„Nechápu teda, na co si Miočič celou tu dobu stěžoval. Já jsem byl v právu, když jsem se dožadoval zápasu s Lesnarem. Lidé si pak zbytečně myslí, že se duelu se Stipem úmyslně vyhýbám, ale tak to rozhodně není, jen se řídím původní dohodou,“ pokračoval DC.


„Tohle mě opravdu štve. Nechci říct, že je Stipe nějaký špatný zápasník, ale vůbec se mi nelíbila ta hysterie, kterou celý rok předváděl. Ať neočekává, že na něj budu za tohle nějak milý. V odvetě ho sestřelím podobně jako poprvé,“ uzavřel Cormier.  


Další články