Sleduj nás

Cormier se zastal svého dávného rivala Jonese a vyzval lidi, aby si z něho nedělali legraci

Cormier se zastal svého dávného rivala Jonese a vyzval lidi, aby si z něho nedělali legraci

Bývalý šampion dvou váhových divizí Daniel „DC“ Cormier se zastal svého dávného přemožitele, který se opět dostal do potíží se zákonem.

Psala se tehdy noc 26. března a na policii v Albuquerque (Nové Mexiko) přišel telefonát, že jsou v jedné části města slyšet výstřely. Příslušníci zákona se dostavili na podezřelé místo a našli tam opilého šampiona polotěžké váhy Jona Jonese, jak sedí v nastartovaném voze. Při prohlídce auta byla nalezena nejen střelná zbraň, ale i láhev tequilly.

Aktuální jednička pound-for-pound žebříčku sice střelbu popřela, ale i tak se teď nevyhne soudnímu řízení, a pokud bude shledána vinným, tak jí hrozí pobyt za mřížemi. Spousta lidí si kvůli tomu z Jonese začala dělat srandu, když v tom z řady vystoupil Daniel Cormier a nahlas naznačil, že takhle by to nešlo.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Daniel Cormier, Jon Jones

„Proč bych se měl radovat nebo si z toho dělat legraci? To nejsem já. Nemůžu mít radost, když se dítě nachází znovu v potížích. A myslím si, že ani vy byste neměli oslavovat a tančit na něčím hrobě v jeho nejtemnějších chvílích. Takhle se nechováme k lidem,“ řekl zkušený mazák „DC“.


„Koneckonců jsme všichni lidské bytosti… Nebo už nás tato soutěživost tak pohltila? Vůbec mě netěšilo, když jsem viděl toho kluka, resp. teď už muže, znovu v takových problémech,“ sdělil Cormier v podcastu Ariela Helwaniho.

„DC“ a Jones se spolu v minulosti dvakrát utkali, v obou případech se z toho mohl radovat druhý jmenovaný, ačkoliv jedna výhra mu byla kvůli dopingovému skandálu odebrána. Oba bojovníci si mezi sebou vybudovali silnou rivalitu, ale ta časem pominula a nyní nám v posledních týdnech ukazují, že se umí i respektovat.


Další články