Sleduj nás

Cormier: Odvetu s Miocicem bych určitě nepřijal

Cormier: Odvetu s Miocicem bych určitě nepřijal

Jak nám bylo před několika dny oznámeno, současný šampion Daniel Cormier se vrací zpátky na scénu a už 4. listopadu bude hájit svůj pás v těžké váze proti Derricku Lewisovi. Původně se však spekulovalo, že bude čelit někomu jinému. A teď není řeč o Brocku Lesnarovi, nýbrž o Stipe Miocicovi, jehož už jednou přemohl, ale podruhé by si na něj tolik nevěřil. 

Psal se tehdy 7. červenec, když se současný šampion pod přezdívkou DC představil na horké půdě T-Mobile Areny, kde měl tu čest jakožto hlavní aktér dlouhého večera vyzvat téměř bezchybného a předtím šest zápasů za sebou neporaženého Miocice. 

Cormier v té době využil šance vystoupat na vrchol a svého soupeře připravil o pás ještě necelou půlminutu před koncem prvního kola. Neúprosné KO vystřelilo devětatřicátého rodáka ze San José do síně slávy, avšak od té doby se stále mluví o někom, kdo by ho odtamtud mohl zase pěkně odstřelit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Daniel Cormier se vrací zpátky

Jedním z těch mužů, kdo stál frontu na svou příležitost, byl i sám bývalý mistr Stipe Miocic, jenže ten svou šanci nedostal. A kdyby ji měl dostat, Cormier, jak nám potvrdil, by ji odmítnul. 


„Kdyby mi ten zápas UFC nabídlo, ihned bych ho odmítnul. Stipe umí být velice nepříjemným protivníkem, a to zvláště za těchto podmínek. Nechci tím sice naznačit, že Derrick (jeho nadcházející soupeř) není tak dobrý, jenom mě není schopný porazit tolika odlišnými způsoby. Myslím si, že jediná šance, jak může Lewis vyhrát, je knokaut,“ svěřuje se. 

„Nečekal jsem, že budu mít tu možnost bojovat už tak brzy (na UFC 230). Vzhledem k podmínkám jsem to ale přijal. Přiznávám se, že volba soupeře hrála v mém rozhodování velkou roli,“ uzavírá a doplňuje, že po tomto duelu mu do konce kariéry bude zbývat už jenom jeden zápas.


Další články