Sleduj nás

Cormier mění názor! Je odhodlaný zastavit běsnícího Predátora, pokud Miocic přijde o titul

Cormier mění názor! Je odhodlaný zastavit běsnícího Predátora, pokud Miocic přijde o titul

Původní plán zněl tak, že Daniel Cormier završí svou trilogii se Stipem Miocicem a následně zamíří do důchodu. Příchodem pandemie koronaviru se však vše změnilo a divize těžké váhy kvůli bojové absenci šampiona uvázla na mrtvém bodě. Dana White proto začal nahlas uvažovat o tom, že Miocice zbaví titulu.

Stipe Miocic odložil v této době povinnosti šampiona stranou a vydal se jako hasič pomáhat do ulic. „Bojování zde bude navždy, ale teď jsou důležitější věci na práci,“ uvedl s tím, že až se situace uklidní a on bude mít opět kde trénovat, tak začne řešit svou obhajobu. Tu doposud tipuje někdy na podzim, což se pro změnu nelíbí šéfovi UFC.  

„Pokud jste profesionální atlet, očekávají se od vás nějaké povinnosti, váš okruh příležitostí je mnohem užší, než se sami domníváte. Takže doufejme, že budeme moct dostat Stipeho zpátky co nejdříve, aby se mohla těžká váha opět pohnout. Pokud se nevrátí, budeme muset jít dál bez něho,“ řekl před pár dny Dana White.

cormier_ngannou

Současnou situaci monitoruje i Daniel Cormier. Ten má před sebou poslední zápas kariéry a moc rád by jej zakončil s mistrovským titulem. „Je to boj o všechno! Buďto výhra, nebo prohra, ale je to má poslední účast v kleci,“ svěřoval se bývalý šampion dvou váhových kategorií, který jen matně doufal, že to bude právě proti Miocicovi.


Změna situace mu však do cesty může přivát jiné jméno, a to náleží knokautovému umělci Francisovi „Predatorovi“ Ngannouovi. „Určitě bych raději uzavřel trilogii se Stipem, protože si myslím, že to je důležité pro mou kariéru. Pokud by ale on nechtěl, tak budu bojovat s kýmkoliv jiným. A hádám, že to bude právě Francis Ngannou,“ doplnil „DC“.


Další články