Sleduj nás

Cormier je profesionál, byla čest s ním pracovat, říká šéf UFC. Jedná se však o definitivní konec?

Cormier je profesionál, byla čest s ním pracovat, říká šéf UFC. Jedná se však o definitivní konec?

Daniel „DC“ Cormier (22-3) prohrál podruhé za sebou proti Stipemu Miocicovi (20-3) a bohužel tak přišel o svůj sen stát se nejlepší těžkou váhou historie.

Fight, který měl reprezentovat vše, pro co oba bijci celý život tvrdě dřeli, vyšel ve prospěch Miocice, který si na konto připsal výhru na body. A „DC“ už jenom připomněl, co tento výsledek pro něho znamená.

„Myslím si, že je tohle konec cesty. Rád bych bojoval už jenom o tituly, ale nevěřím, že v těchto bitvách budu ještě figurovat,“ naznačoval bývalý dvoudivizní šampion.


O definitivní rozhodnutí ohledně konce se však úplně jednat nemusí. To mimo jiné potvrdil i sám Dana White, který si Cormiera ohromně váží.

„Daniel je úžasný člověk, se kterým byla čest pracovat. Přál si bojovat naprosto s každým a ke všemu přistupoval jako profesionál. Hrdě reprezentoval náš sport i naši značku,“ vzdával šéf UFC hold jedenačtyřicetileté legendě.


„Jestli opravdu DC skončí, to záleží čistě na něm. Mým přáním by ovšem bylo, aby si to rozmyslel a ještě chvíli zde zůstal. Stále z něho cítím, že by se rád ucházel o tituly. Měl by o ně znovu bojovat. Je to pouze mé přání, ale uvidíme, jak to vlastně vůbec bude,“ dodával White.


Další články