Sleduj nás

Conora McGregora srazilo při vyjížďce na kole auto! Před vážným zraněním ho zachránil trénink juda

Conora McGregora srazilo při vyjížďce na kole auto! Před vážným zraněním ho zachránil trénink judaFOTO: UFC

Irská superstar opět plní titulní stránky novin. Bohužel, opět to není díky jeho sportovním výkonům, ale jedná se o nepříjemný incident.

Výjimečně na něm nemá vinu prudká povaha bývalého dvojnásobného šampiona, ale shoda okolností, která tentokrát dostala Conora McGregora do velmi nebezpečné situace.

Dlouho očekávaný návrat neznámějšího MMA bojovníka do klece dostával v posledních týdnech stále reálnější obrysy. Conorův kouč John Kavanagh se nechal slyšet, že si na comeback svého svěřence klidně vsadí a jako jednu z potenciálních výzev potvrdil Michaela Chandlera.


Pár dní na to spatřila světlo světa i grafika, na které jsou Iron Mike a Notorious znázorněni jako kapitáni nové série The Ultimate Fighter. Vše tedy, doufejme, spěje k očekávanému comebacku po brutální zlomenině nohy, kterou Conor utrpěl v posledním zápase s Dustinem Poireirem.

Naděje fanoušků však mohly být uhašeny během pár vteřin, při klasické Conorově oblíbené vyjížďce na kole. V táhlém stoupání oslnilo řidiče za ním jedoucího vozidla sluníčko a za pár vteřin již McGregor surfoval na kapotě auta, které ho v plné rychlosti nabralo.


„Právě mě zezadu srazilo auto, protože mě řidič kvůli sluníčku neviděl. Plnou rychlostí to napral přímo do mě. Díky bohu, ještě nenastal můj čas. Naštěstí jsem si vzpomněl na tréninky wrestlingu a juda, což mě pomohlo při dopadu na zem a zachránilo život,“ uvedl Ir na svých sociálních sítích a příspěvek doplnil fotodokumentací i videem, ve kterém jej řidič vozidla veze i s kolem domů.
 

Notorious tentokrát zachoval chladnou hlavu, což se nestalo na oslavě jeho čtyřiatřicátých narozenin. V přístavním klubu, kde probíhala oslava na Conorově jachtě, se k jeho společnosti připojila známá z Dublinu. Ráno po večírku došlo mezi touto ženou a slavným zápasníkem ke slovní roztržce, která vygradovala Conorovým fyzickým útokem. Vyděšená žena poté radši skočila do moře, kde byla vylovena pobřežní stráží.

Španělští policisté se s poškozenou nebyli schopni dohovořit anglicky, a tak byl celý případ odložen. Věci se ale daly opět do pohybu, když Conorova (dnes již asi bývalá) kamarádka podala trestní oznámení doma v Irsku. Celá věc je nyní v šetření. Conora bude dost možná stát slušný balík peněz, aby vše vyšumělo.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články