Sleduj nás

Conor připomenul Hollowayovi, kdo je opravdový král divize pérové váhy

Conor připomenul Hollowayovi, kdo je opravdový král divize pérové váhy

Třináct výher v řadě, čestné místo v sestavě bojovníků s nejdelší sérií výher, přesto se najdou tací, kteří pochybují, že je Max Holloway nejlepším zápasníkem pérové váhy. Jedním z nich je i Conor McGregor.

Nutno podotknout, že „Notorious“ k tomu má své oprávnění. V roce 2013, když byl „The Blessed“ pořád jakýsi začátečník, jemuž bylo teprve dvacet dva let, čelil McGregorovi a ve finálním verdiktu mu podlehl na body. 

Conor během své éry v této divizi porazil několik zvučných jmen, mezi nimiž je například i Dustin Poirier, José Aldo nebo Chad Mendes, čímž si vysloužil velký obdiv. Jediné, co mu je vyčítáno, že nikdy svůj pás neobhajoval…


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Max Holloway vyhrál na UFC 231

Když pak tedy Max obhájil svůj pás šampiona proti Brianovi Ortegovi, pro fanoušky irského bojovníka nebylo těžké reagovat na spekulace, které nám říkaly, že je Max největším králem, jaký kdy v této kategorii byl. 


Dané tvrzení se nelíbilo i několika známým borcům, mezi nimiž byl také Dillon Danis nebo Chael Sonnen, kteří tyto zprávy utnuly hned v zárodku. Jejich reakce byla zřejmá, všichni odkazovali na Conorovy úspěchy.

A připojil se i sám Notorious, který to komentoval slovy: „Já jsem jediný opravdový nezpochybnitelný král této divize. Ostatní se tak jenom tváří. Holloway, Aldo, Mendes, mám skalpy jich všech. Co to ze mě tedy dělá?“ 

Max na tato jeho slova neodpověděl, ale během jednoho z posledních rozhovorů, které učinil po výhře na UFC 231, řekl, že kdyby se přesunul do divize lehké váhy, tak si to klidně s Conorem rozdá znova.Další články