Sleduj nás

Conor McGregor vysvětlil, proč Khabiba Nurmagomedova nepovažuje za dobrého bojovníka

Conor McGregor vysvětlil, proč Khabiba Nurmagomedova nepovažuje za dobrého bojovníka

Jakmile Conor McGregor vytvořil svůj žebříček nejlepších zápasníků celé historie UFC, vzbudil tím spoustu rozruchu. A ten svým způsobem neutichl ani dodnes.

Nikomu z nás jistě neuniklo, že se v onom žebříčku neobjevil Khabib Nurmagomedov - současný šampion divize lehké váhy, který ve své kariéře ještě nenašel přemožitele. A to má na kontě 28 výher, přičemž rovnou dvanáct z nich se zrodilo ve vyhlášeném oktagonu UFC.

„To skóre vypadá působivě, ale doposud je Khabib ještě hooodně daleko od toho, abychom ho mohli považovat za nejlepšího,“ dal se McGregor do vysvětlování na svém Twitteru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jediným highlightem jeho kariéry jsem já. A to jsem zrovna v té době měl zlomenou nohu a vzpamatovával se z kocoviny,“ naznačoval, že nebyl ve formě. Což mimo jiné potvrdil již i několikrát po zápase. Teprve tato prohra ho nakopla probudit v sobě své staré já, které teď prahne po odvetě.

„Kromě mě jinak Khabib s nikým pořádným nebojoval. Poiriera sundal až ve třetím kole a Iaquinta si založil kariéru na špatných výkonech, než mu ji Cerrone opět ukončil. A to se ještě Khabib úmyslně vyhýbá mnoha soubojům... K tomu nemám více co dodat,“ uzavřel McGregor, jenž sám sebe považuje za naprostou jedničku v oboru. A proto se společně s Andersonem Silvou zařadil na dělené první místo v tomto pomyslném žebříčku nejlepších bojovníků celé historie UFC. Další články