Sleduj nás

Conor McGregor reaguje na obvinění ze sexuálního napadení

Conor McGregor reaguje na obvinění ze sexuálního napadení

Irský Notorious se v obsáhlém rozhovoru pro Ariela Helwaniho rozpovídal i o tom, jak je to s jeho „pochybnou“ minulostí, která kromě několika veřejných pošpinění čítá i pár obvinění ze sexuálního napadení.

„Ano, všechna pochybení odmítám,“ hájil se Conor. „Čas všechno ukáže. Momentálně se snažím soustředit na dobré věci, pozitivní myšlení, které by mě zavedlo k dalšímu titulu,“ odpovídal.


Conor je například spojený se sexuálním obtěžováním z prosince roku 2018 z jednoho dublinského hotelu. Následně se ozvala šestadvacetiletá Terri Murray, která dokonce přišla s tím, že má s McGregorem dítě. Svůj příběh dokázala detailně popsat.

Zkušený zápasník byl pod takovým tlakem, že nakonec podstoupil testy otcovství. Následně se prokázalo, že v tomto případě je nevinný.


„Prosím, dejte tomu čas, ono se to všechno vysvětlí,“ opakoval se. „Trpělivost je věcí, které se sám učím, ale v tomto případě čas všechno odhalí,“ je si svou další nevinou jistý.

Jeho hlavní myšlenky se tedy snaží zaměřovat na svou bojovou budoucnost, která nám přinese již tento víkend po více než roční pauze další fight. Ten má být vstupní branou do nové velkolepé etapy.

„Zaměřuji se na dobré myšlenky a pozitiva. A ti, co si přejí mi podobnými stížnostmi ublížit, za ty se modlím,“ uzavřel McGregor.Další články