Sleduj nás

Conor McGregor: Než mě Khabib uškrtil, byl jsem mnohem lepší

Conor McGregor: Než mě Khabib uškrtil, byl jsem mnohem lepší

Conor McGregor pokračuje ve svém internetovém útoku, na jehož konci by si přál velkolepou odvetu s Khabibem Nurmagomedovem.

V poslední řadě totiž slavný irský Notorious dokázal zpochybnit výsledek prvního utkání, v němž ruský Orel dle mnohých fanoušků a především podle názoru bodových sudí jasně dominoval. V hlavě Conora ovšem vše bylo jinak.

„Ve třech ze čtyř kol jsem byl lepší,“ zastával svůj názor McGregor. „První a třetí jsem vyhrál, vyslal jsem víc úderů, loktů a dobře se držel v klinči. Taky jsem vyhrával čtvrté kolo, než mě (Khabib) stáhl na zem...“

Conor McGregor říká, že byl v zápase UFC lepší

Jediná část, která tedy patřila současnému šampionovi, byla ta druhá. „Druhé kolo jsem prohrál,“ přiznával McGregor, přičemž vyzdvihoval jeden světlý moment. „Khabib se na mě snažil aplikovat submisi (kimura), zatímco já ho udeřil kolenem přímo do očního důlku, čímž jsem se osvobodil… Jaká to nádherná rána!“


A že se Conor celý vyčerpaný po prohře krčil u pletiva? To prý nic neznamenalo! „Ve skutečnosti jsem jenom chvíli relaxoval, než jsem proklepl Khabibova bratra i jeho bratrance!“ přiložil Notorious pod ohněm v domnění, že mu podobné provokace doručí odvetu.


Další články

Ulberg je po operaci. Nový šampion UFC řeší dlouhou pauzu

Ještě před týdnem stál v kleci jako nový král polotěžké váhy. Teď už místo oslav řeší rekonvalescenci, operované koleno a nepříjemnou realitu, že další zápas může přijít až v roce 2027. Carlos Ulberg sice získal titul, ale zaplatil za něj cenu, která se ukazuje až teď.  

Ulberg je po operaci. Nový šampion UFC řeší dlouhou pauzu

I po několika zatčení se Jon Jones brání nálepce z médií

Jon Jones znovu zkouší přesvědčit veřejnost, že muž z novinových titulků a muž v osobním kontaktu nejsou totéž. V novém rozhovoru pro MMA Fighting odmítl obraz nebezpečného padoucha a prohlásil, že je mnohem víc dobrý člověk než součet svých průšvihů.  

I po několika zatčení se Jon Jones brání nálepce z médií