Sleduj nás

Conor McGregor míří před soud, hrozí mu až šest měsíců za mřížemi

Conor McGregor míří před soud, hrozí mu až šest měsíců za mřížemi

Útok na muže postaršího věku během jara současného roku bude mít ještě svou dohru. Jak bylo oficiálně potvrzeno deníkem Independent, slavný irský zápasník se už 11. října postaví před soud.

Conor McGregor možná už několikrát pověsil rukavice na hřebík, ale ve svém soukromém životě se stále stará o to, aby se o něm nějakým způsobem mluvilo. Většina jeho činů však budila pozornost hlavně tím, že narušovala životy ostatním. Nejprve to byl pokus o znásilnění, následně se do toho přidalo dítě s cizí ženou, pak ještě rozmlácený fanouškův telefon a poté útok v irském baru na muže staršího věku. K tomu všemu ztratil začátkem roku 2019 McGregor na šest měsíců i řidičské oprávnění, jelikož hrubě porušil pravidla maximální povolené rychlosti.

Ačkoliv se takový případ ohledně znásilnění stále řeší a policie ho nechává otevřený kvůli nedostatku důkazů, tak obvinění ohledně napadení z baru v Dublinu bude rozuzleno již příští týden v pátek (11. října). Conor McGregor 6. dubna udeřil svou pověstnou levačkou staříka, který odmítl pít jeho whisky. Žádný další důvod k tomu nebyl.

„Choval jsem se špatně, ten muž si zasloužil trávit svůj čas po svém. Vůbec jsem do toho neměl zasahovat. Nyní jsem připraven za to nést veškeré následky,“ přiznával během srpnového projevu na stanici ESPN sám irský zápasník, který v té době fanouškům slíbil, že jim své chování vynahradí formou hvězdného MMA comebacku.


Otázkou nyní ovšem zůstává, o jak moc by se případný návrat mohl pozdržet. Deník Independent hovoří o tom, že McGregor čelí obvinění, které by ho mohlo až na šest měsíců dostat za mříže. Do toho soud rozhodne o výši odškodného, které se může vyšplhat až na částku 1 646 dolarů. Pro někoho McGregorova bohatství se určitě nejedná o nějakou zázračnou sumu, nicméně nesmíme zapomínat na to, že bude souzen stejně jako každý jiný člověk.


Další články