Sleduj nás

Conor McGregor maká víc než kdy dřív, odhalil jeho trenér. Prý svůj návrat bere velmi vážně!

Conor McGregor maká víc než kdy dřív, odhalil jeho trenér. Prý svůj návrat bere velmi vážně!

Žádný alkohol, žádná zábava a už vůbec ne žádné flákání. Milionář Conor McGregor dal dočasné vale svému starému životu a vrátil se ke stylu, který mu je dobře vlastní.

„Mohu vám potvrdit, že pracuje velmi, velmi tvrdě. Více než kdy dříve. Pokud se podíváte na některé obrázky, které sdílí, můžete si všimnout, v jaké formě se nachází,“ odhalil portálu MMA Junkie Owen Roddy. Muž, jemuž dali mnozí přezdívku „Conorova levá ruka“, neboť právě on stojí za precizností jeho úderů.

Druhým zmiňovaným koučem, jenž by u hvězdného comebacku neměl chybět, je John Kavanagh. I on, ačkoliv zprvu pochyboval, cítí motivaci rozjet tu show celou od začátku.

„Až se Conor vrátí, já i John určitě nebudeme v jeho rohu chybět. Nikdo z nás by si nenechal takovouto příležitost ujít. A věřím, že ani fanoušci. Všichni si přejí Conora vidět bojovat,“ dodával Owen Roddy.


McGregor na své tiskové konferenci v Rusku oznámil, že se vrátí 18. ledna. V ten den se koná UFC 246, které bude hostit lasvegaská T-Mobile Arena. Soupeřem by se měl stát Donald „Cowboy“ Cerrone, jenž má sice momentálně dvě prohry v řadě, zato se jedná o legendu UFC, která dokáže hrozit ve všech aspektech boje. Na oficiální potvrzení zápasu ovšem stále čekáme. Věřme, že to přijde brzy. 


Další články