Sleduj nás

McGregor chce bojovat s Volkanovskim! Australský šampion nadšeně souhlasí

McGregor chce bojovat s Volkanovskim! Australský šampion nadšeně souhlasíFOTO: UFC

Pokud se něco Irské hvězdě nedá upřít, je to schopnost přitáhnout na sebe pozornost i v době zápasové nečinnosti.

Conor momentálně figuruje jako kapitán v show The Ultimate Fighter a na konci roku by se měl utkat s Michaelem Chandlerem, který v pořadu šéfuje konkurenčnímu týmu. Tím ovšem plány nechvalně známého zdaleka nekončí.

„Můj návrat bude největším comebackem v historii bojových sportů,“ vyhlásil McGregor již v předstihu pro mmamania.com.

Bojovně naladěný a na sport koncentrovaný Conor je pro UFC samozřejmě skvělou zprávou, protože se zatím nenašel nikdo, kdo by zvládl dělat podobná čísla jako slavný Ir. Sám McGregor již rozjel megalomanské vize o ovládnutí několika váhových divizí, a i když nyní vypadá jako dobře rostlá střední váha, tak nevylučuje návrat do sedmdesátikilové kategorie.

„Lehká váha je samozřejmě stále jednou z možností. Nikdy jsem neselhal při shazování váhy. Byl jsem šampion pérové i lehké divize. Také se mi líbí veltrová váha. Mám v hledáčku všechny tyhle kategorie. Myslím, že šampion pérové váhy Alexander Volkanovski by mohl být zajímavým soupeřem,“ nabídl poměrně nečekaný scénář Conor.


Jako pro každého bojovníka, který se v UFC pohybuje, je i pro Volkanovskiho šance utkat se s McGregorem naprostý jackpot. Sláva spojená s Conorovým skalpem a v neposlední řadě tučná výplata, to samozřejmě nenechalo chladného ani Alexe, který se nabídky okamžitě chytnul.

„Tak pojďme do toho třeba v lehké váze. Vlastně v jakékoliv váze, kdykoliv a kdekoliv,“ upřesnil Volkanovski, že nemá problém se přizpůsobit.

Aktuální šampion pérové váhy se nyní bude muset soustředit na duel s Yairem Rodriguezem, který je odhodlán jej sesadit z trůnu. V budoucnu se ovšem souboje s Conorem můžeme dočkat, protože Alex proti Makhachevovi prokázal, že je konkurenceschopný i v této divizi.Další články